osmanlı ile oynamaktan sıkıldım
osmanlı ile oynamaktan sıkıldım önerebileceğiniz bir devlet varmı ? 
NOT:
çok kolay olmasın çok zorda olmasın
LC9IeA.png

Ara
Castile
Ara
Delhi yada Babür veya Japonya(Oda Klanı) en kötü Kore
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Timur :D
Ara
Memlük
Ara
Polonya al cw kur sonra cultur shift yapıp prusya ol avrupanın anasını ağlat
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-11-2018, 03:09)Alduin : Polonya al cw kur sonra cultur shift yapıp prusya ol avrupanın anasını ağlat

Prusya için hangi kültüre geçmek lazımdı
Ara
(25-11-2018, 06:42)kralılgaz :
(25-11-2018, 03:09)Alduin : Polonya al cw kur sonra cultur shift yapıp prusya ol avrupanın anasını ağlat

Prusya için hangi kültüre geçmek lazımdı

Töton topraklarındaki Prussian kültürüne geçmen lazım
Ara
Cw nin artık end game tag olması lazım.Bildiğim kadarıyla önce Cw sonra Prusya olmuyor.Olsa bile tavsiye etmem.Gerçek Prusya Teuton dan kurulan Prusyadır.
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim favorilerim:
Bizans
Moldovya
Navarra
Aragon
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(25-11-2018, 00:46)Faramir : Japonya(Oda Klanı)

Hosokawa dahi iyi.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Afganistan al babür kur.
Ara
(25-11-2018, 15:04)Filsuk :
(25-11-2018, 00:46)Faramir : Japonya(Oda Klanı)

Hosokawa dahi iyi.

Hiç beceremem ve oynamadım da.Öylesine yazdım açıkçası.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Brandenburg oyna önce Prusya sonra Almanyayı kur.
Ara
Ya da venedik al bizansla ally ol osmanlıyı yen (Bu arada venedikle ecdadı yenmek çok easy) Sonra romayı al italyayı kur avrupaya hükmet
Ara
Dün gece yaklaşık 2 saat boyunca yeni iron man oyunum için ülke aradım ve bulamadım :( İnka al geliş avrupaya kafa at aşırı sarıyor. Önce afrika bölgesinde büyüyorsun sonra fas üzerinden kastilya veya yapay zekaya göre iberde kim varsa ordan yapış. Şu ana kadar osmanlı ile wq, inka ile avrupaya kafa, commonwealth ile emperor, ming ile mandate of heaven ve bizans ile oynadım. Dharma dahil aktif. En sıkıcı ming en zevkli de açık ara bizans oldu. Bizans tavsiye ederim ecdada kafa atmak hoş bir görüntü oluşturmasa da osmanlı yı erken zayıflatabilirsen dünya fethine bile gidersin. Ben ülkeyi iflas ettirerek başladığım öylesine oyunda 1700 yılında ming sınırına ve fransa sınırına dayanmıştım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.