Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
(31-08-2017, 23:10)zencefil : Fakat noel çoktan geçti :D ilkbahar dönemi oynayacak.

Her daim onceki turun basligini actim. :) sonraki turu yahkin dahi edemiyorum napayim.
Ara
[+] 5 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yorumu güncelledim iyi okumalar yalnız baya uzun baştan söyleyim ellerim yoruldu gözlerim ağrıdı artık siz düşünün :D ama sebebini sonuna yazdım neden uzun olduğunun iyi okumalar :))
Ara
Güzel olmuş kanka. Sovyetler ve batı cephesi bittiğine göre moskvoayıda deştikten sonra devam edecek miyiz ?
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oldukça güzel bölüm olmuş, tebrikler. Moskova düşmeye yakın paraşütçüleri ve çıkartma teknolojilerini araştırın, taşıma uçağı üretin. Üretime şimdiden başlasın Sovyetleri yıkar yıkmaz anında İngiltereye çıkartma yapalım.
Ara
Toplamda yaklaşık tüm tümenlerde 10 k olduğunu hesaplarsak kanka ki Sovyetler 12 dan aşağı olduğunu zannetmiyorum çarparsak 239 ki bunlar saydıklarım eksiği yokda ben hesaplayım zırhlılar biraz daha az nüfuslu yaklaşık toplamda 2.5 ila 2.8 Milyon düşman kestim bence baya iyi bi rakam 4 ay için onunda 1 buçuk ayı anca ordu yerlerini aldıda adam akıllı saldırıya geçtim :D

(02-09-2017, 20:04)zencefil : Oldukça güzel bölüm olmuş, tebrikler. Moskova düşmeye yakın paraşütçüleri ve çıkartma teknolojilerini araştırın, taşıma uçağı üretin. Üretime şimdiden başlasın Sovyetleri yıkar yıkmaz anında İngiltereye çıkartma yapalım.

Teşekkür ederim zencefil baya bi dizayn yaptım uğraştım ama değdi alınan zaferlere Sovyet basitte abd ingiliz bir liman ele geçirilse çok rahat doğudaki tüm birimler oraya yığılıp alınabilir zaten sovyet bitince tüm güç İngiltere cephesine kayıcak
Ara
Muhteşem olmuş yine harikasın.

@kenanhan sıra sende bilgine.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(02-09-2017, 20:16)Faramir : Muhteşem olmuş yine harikasın.

@Faramir elimizden geleni yaptık yorumların için gerçekten çok teşekkür ederim :) hikayeyi okuyan arkadaşlar yeni başlayanlar biraz incelikle ekipman olmadanda güzel işler yapılabildiğini görmesi açısından güzel oldu diye düşünüyorum orduda havada ve hatta sadece politik değişiklikler bile bize bi ton şey kazandırdı bunları görmek göstermek ileriki oyunlar için önemli ipuçları olucağını düşünüyorum :)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ellerine sağlık Feld, sana miras yedi führer tagını veriyorum. Beklentilerimin biraz altında bir bölüm olmuş. :) Sırada @kenanhan var.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yahu kestik biçtik memleketi kurtardık daha ne mirası yedik 2.5 milyon adam kestik abdyi attık orduyu revizyon ettik ben toprak almadım kan döktüm ki rahat ilerleyelim yoksa yine 300 tümene kafa atıcaktık boş yere :D
Ara
(02-09-2017, 23:13)Feldmarschal : Yahu kestik biçtik memleketi kurtardık daha ne mirası yedik 2.5 milyon adam kestik abdyi attık orduyu revizyon ettik ben toprak almadım kan döktüm ki rahat ilerleyelim yoksa yine 300 tümene kafa atıcaktık boş yere :D

6. ve 11. Ordu ne olaki ? Alayını birleştirin / Bayveralı bir Onbaşı

:rofl:
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-09-2017, 23:17)napolyon94 :
(02-09-2017, 23:13)Feldmarschal : Yahu kestik biçtik memleketi kurtardık daha ne mirası yedik 2.5 milyon adam kestik abdyi attık orduyu revizyon ettik ben toprak almadım kan döktüm ki rahat ilerleyelim yoksa yine 300 tümene kafa atıcaktık boş yere :D

6. ve 11. Ordu ne olaki ? Alayını birleştirin / Bayveralı bir Onbaşı

:rofl:

6.ve 11. Ordunun Rus Steplerini Sivastopolü dövmesi lazım değilmi Atlantik duvarında ne işi olaki / Bavyeralı Onbaşı   :rofl:
Ara
6.Ordu ya Friedrich Paulus'u atayan kim / Bavyeralı bir ayyaş. :D :D :D Gereksiz oldu bu espiri :D Tarihsel gideceğiz diye 6.Ordudan olmayalım tabi. :D
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Führerler olarak basit şakalar yapmayı kesip İngiltere ve Abd çıkartmaları hakkında plan yapsak?
Ara
(03-09-2017, 02:06)zencefil : Führerler olarak basit şakalar yapmayı kesip İngiltere ve Abd çıkartmaları hakkında plan yapsak?

Onları tutabilmemizin tek yolu sahil boyunca güvenlik güçleri yerleştirmek ve acilen ekipman eksiklerimizi kapatmak bence.Moskova'ya çok az kaldı taktik maktik yok bam bam bam bundan sonrası. :D
трагедия
Şu 3 ülkeden ikisi teslim olunca oyun biter beyler;
-USA
-UK
-USSR
Ara
kenanhan bir kez daha gecikti ve birkaç gün daha yazamayacağını belirtti. TR Ace sen oyna...
Ara
Deniz Aslanı Harekatı için aslında gereken her enstrümana sahibimiz.

-Kriegsmarine hayli güçlü
-Luftwaffe keza hala 1 numara
-Ordumuzun büyük sıkıntıları yok, malzeme depoları dolu ve insan gücü de iyi bir durumda.
-Öyle ki bir tarafdan Sovyetler'i bir taraftan Birleşik Krallığı bitirebiliriz.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çıkartma işi düşüncesi çok güzelde ingiliz kanalı abd hollanda ingiliz vs gemileri dolu geçmek zor ama hava kuvvetlerinin hepsini kanala yığarsak anca bi şansımız olabilir
Ara
@kenanhan @tr ace
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.