Oyun Sohbet
u play ac black flag dlclerini görmüyor ve fast travel yapmıyorum dosyaları doğruluyorum ama genede etki,etmiyot
Ara
(25-09-2020, 19:01)altnkurt : İşin arkaplanını veya bürokrasisini çok bilmiyorum. Anladığım kadarıyla Rockstar Türkiye direkt kendisi ilgileniyor artık bu "sorunla". İşe biraz ciddi yaklaşıyorlar sanıyorum. Yamaları gördükleri her yere ihtarname atabilirler. Ama bu benim kendi yorumum tabi. Analiz olarak düşünmeyin.
Haklısın  :up:
Ara
watch dogs 1 de collectaıble olan güvenlik kutularını açamıyorum nasıl yapacam
Ara
Silent Hill 4: The Room GOG'a gelmiş bugün. Önceki oyunların da gelmesi bekleniyor.
Ara
v5jjo8.gif
Ara
VbBgdr.jpg buradaki şeyi nasıl aktif edecem acaba
Ara
Bu tarz şeyler için genelde kameradan kameraya atlaya atlaya gitmek gerekiyor. Binanın içinde de olabiliyor.
Sic Parvis Magna
Ara
kamera açısı görmüyor ve binanın içine girilemiyor binanın çatısında olduğunu biliyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım @altnkurt

Ayrıca watchdogs dlcsisini alıyımmı şu anda 89 tl
Ara
O kadar oynamadım oyunu. Bişey diyemeyeceğim.
Sic Parvis Magna
Ara
Görsel

Böyle bir foto dolaşıyor gündemde ancak gerçek değilmiş ne yazık ki.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ah.. ah...

Ama Alyx uzun süre boyunca yetecek sağlam içerik sundu yine de bir umut...
WhaW8Am.gif
Ara

Nfs Hot Pursuit en sevdiğim nfs'lerden biri olmasına rağmen remastered olduğuna hiç sevinemedim. Bunun yerine yeni bir Hot Pursuit veya Underground 3 falan yapsalar çok daha iyi olurdu.
tTRiYax.png
Ara
nfs undrground 2 steama çıksa keşke
[+] 2 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Old Gen NFS'lerin Steam'e geleceğini hiç sanmıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
bana yeni bi oyun önerir misiniz watch dogs 1 de bitti de
Ara
Geöen haftalarda WatchDogs_2 Epic üzerinden ücretsiz verilmişti. Hız kesmeden ona başlayabilirsin.
Ara
pc kaldırmıyor başlayacamda ekran kartı filan bir kaç tık yüksek

bu arada u play çalışmayı durdurdu gene bakım filan mı yapılıyor
Ara
(13-10-2020, 11:28)baywatch06 : pc kaldırmıyor başlayacamda ekran kartı filan bir kaç tık yüksek

bu arada u play çalışmayı durdurdu gene bakım filan mı yapılıyor
geforce now ile oynayabilirsin
Ara
540 m ekran kartım var
Ara
İnternet bağlantın ortalama bir hıza sahipse ekran kartının ne olduğu önemli değil. Geforce u bir araştır derim. Ücretsiz versiyonu da var. Hatta oyunun yüklü olmasına da gerek yok.
[+] 1 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.