Oyun Sohbet
Sansürlü oynamak sorun olur mu?
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
(27-12-2020, 20:23)unonimus : Sansürlü oynamak sorun olur mu?

Olur. Hentai falan karıştırma unon, normal şeyler oynamaya niyetliyim.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Danganronpa serisine bakabilirsin o zaman.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
(27-12-2020, 20:56)unonimus : Danganronpa serisine bakabilirsin o zaman.

Teşekkürler. Yakın zamanda göz atacağım.
Ara
Soğuk savaş temalı strateji oyunu var mı?
giphy.gif
Ara
Ara
LucasFilm Games ve Bethesda Softworks, MachineGames tarafından geliştirilmekte olan yeni bir Indiana Jones oyunu duyurdu.

https://bethesda.net/tr/article/5G1CtcGb...jones-game
IbnE9P2.gif
Ara
EA'in Star Wars üzerindeki exclusive hakları bitiyormuş. Disney Ubisoft'un açık dünya bir star wars oyunu yapmasını istemiş. Kendini tekrara düşen 200 saatlik star wars oyununa hazır olmak lazım.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-01-2021, 20:58)cemal : EA'in Star Wars üzerindeki exclusive hakları bitiyormuş. Disney Ubisoft'un açık dünya bir star wars oyunu yapmasını istemiş. Kendini tekrara düşen 200 saatlik star wars oyununa hazır olmak lazım.

Ama olsun. Yine de güzel oyun yapıyorlar. Ne olursa olsun, yıllarca kendisini tekrar eden Assassin's Creed ve Far Cry serisi sattıktan sonra, Star Wars oyunlarının satmaması için bir sebep yok. Tek sıkıntısı optimizasyonunda. Rockstar gibi düzgün çalışsalar daha güzel olacak. Ubisoft oyunlarının leş gibi optimizasyonu yok ama bilgisayarları çok yoruyor oyunları. Far Cry 5 ile AC Odyssey en iyi örnek.
[+] 1 üye Eladorr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
starwars.gif

Bakalım Ubisoft'un oyunu nasıl olacak.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam'dan yeni bir ücretsiz FPS türünde Online oyuna başlamak istiyorum. Apex ve Destiny için ne dersiniz? ve sizin önerebileceğiniz başka bir oyun var mı?
Ara
cs go kuboom
Ara
(15-01-2021, 16:31)baywatch06 : cs go kuboom

2016 yılında çıkmış ve oyuncusu yok denecek kadar az. 

İstatistikleri: https://steamdb.info/app/513000/

Oyun her ne kadar güzel görünse de, ölmüş. Apex veya Destiny türü bir oyun arıyorum. Team Fortress 2 de oynuyorum arada.
Ara
tf2 yi önermiyorum hileciler çok ama çok türemiş beni en son oynadğımda delirtmişlerdi beni black squad ondan daha iyidir.zula vwe insurgencyde oyanabilir
Ara
Geçenlerde 4 saat aralıksız TF2 oynadım. Hilecilere denk gelmedim ben hiç. Bir ara baya vardı ama sonradan ortadan kayboldular. Şimdi yine çıktılar ise bilmiyorum. Bu oyunda da hile yapmak ne bileyim.
Ara
özellikle bayrak yarışı fort 2 de çok varlar diğer serverlerde varmı bilmiyorum
Ara
(29-12-2020, 20:26)turkish lokum : Soğuk savaş temalı strateji oyunu var mı?
Wargame: Red Dragon biliyorum bir tek o da wargame.

(15-01-2021, 03:13)Eladorr : Steam'dan yeni bir ücretsiz FPS türünde Online oyuna başlamak istiyorum. Apex ve Destiny için ne dersiniz? ve sizin önerebileceğiniz başka bir oyun var mı?
Apex çok hoş bir oyun denemenizi öneririm. Onun haricinde denediğim tüm fps oyunları ya p2w, ya da toxic geldi bana.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-12-2020, 20:26)turkish lokum : Soğuk savaş temalı strateji oyunu var mı?

Böyle bir oyun var. Geliştiricileri hala oyunu geliştirip güncelleme çıkartıyor. Bir bakmanı öneririm.
Ara
Ara
fortified oynayan varmı varsa coop girebilir miyiz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.