Oyun Sohbet
Yahu Crysis 2'yi geçen yaz oynamıştım.

Taş gibi görselliği vardı. Ne gereği var Remastered'ın?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(02-06-2021, 14:21)Yasin Ahmet :

@elefsar belki ilgini çekebilir, en son Control oynuyodun. Steam linki.

Bulmaca, korku ve gizlilik hiç ilgimi çeken başlıklar değil Yasin, teşekkürler yine de.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Telefon üzerinden oynanan adını unuttuğum text bazlı interaktif hikaye serisi vardı. Çeşitli evrenlerde basit, kısa, zevkli ve bir yandan da İngilizce bilgisine baya olumlu etki eden bir seriydi. Bana bu tip bir oyun önerebilir misiniz?
Ara
(03-06-2021, 22:46)Littleİskender : Telefon üzerinden oynanan adını unuttuğum text bazlı interaktif hikaye serisi vardı. Çeşitli evrenlerde basit, kısa, zevkli ve bir yandan da İngilizce bilgisine baya olumlu etki eden bir seriydi. Bana bu tip bir oyun önerebilir misiniz?

Choice of games serisinden bahsediyorsun sanırım. Serinin diğer oyunlarına baktın mı?
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
22foy7z.jpg

Battlefield 6, 9 Haziran'da tanıtılacak.
Ara
(04-06-2021, 13:47)Lexinial : 22foy7z.jpg

Modern Warfare olur diye düşünmüştüm ama BF 6 sanırım Vietnam'da geçecek.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
(04-06-2021, 14:16)Dothor_ :
(04-06-2021, 13:47)Lexinial : 22foy7z.jpg

Modern Warfare olur diye düşünmüştüm ama BF 6 sanırım Vietnam'da geçecek.
Oyunun sızdırılan görselleri var ve görsellerde modern zamana ait uçaklar vs. var. Sanırım oyun modern zamanda geçecek.
[+] 1 üye Lexinial nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Griftlands oyununu öneririm 1 haziranda çıktı 8zine kadar %20 indirimli oyun rogue like türünde sıra tabanlı bir savaş oyunu acayip hoşuma gitti rpguleike yeniden bi şans tanımaya karar verdim pcde. Ayrıca bu oyunun en güzel yanı tutriol kısımlarının atlanabilir olması son zamanlarda hangi oyuna el atsam zorunlu tutroil koyuyolar illet oldum o tuturiollara bu oyuna başlayınca ve görünce " kardeşim dirk oyuna başlayabilirsin " demesi beni acayip mutlu etti her şeyi kendim çözmeyi seviyorum.
Ara
dead space 1 oynuyordum oyun zorluğu kendi kendine değişmiş ne yapabilirim
Ara

Eski Riot Games geliştiricilerinin çıkardığı yeni mmo. Grafikler çok Fortnite duruyor ama oyunun hoş bir havası var.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu türü sevenler için güzele benziyor ama benim için değil
Ara
Ac Rogue oynuyoum st john adasını kurtardım ancak renavasyon açılmadı yakınlarındaki kaletyi daha almamış olduğum için mi renavasyon açılmadı acaba
Ara
arkadaşlar benzer bi sorun bende yaşıyorum cozum nedir acaba https://forums.ubisoft.com/showthread.ph...is-Rocheux
Ara
assassin's creed rogue oynarken gene bi sorunla karşılaştım tüm haeritayı didik didik etmeme rağmen 2 tane properityi b ualamadım kaleleri açmadığım için bakamadım ama nerden bulabilirim arkadaşlar yardımcı olabilri misiniz
Ara
Daha önce Total War, Red Alert, Age of Mythology, Heroes Might&Magic, Warcraft 3, The Banner Saga, Stronghold Crusader, Mount&Blade, Magicka, Skyrim, Darkest Dungeon gibi oyunları beğenerek oynayan bana oyun tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
Ara
AC serisini deneyebilirsin. @ZenderX
[+] 2 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-06-2021, 18:18)ZenderX : Daha önce Total War, Red Alert, Age of Mythology, Heroes Might&Magic, Warcraft 3, The Banner Saga, Stronghold Crusader, Mount&Blade, Magicka, Skyrim, Darkest Dungeon gibi oyunları beğenerek oynayan bana oyun tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Gel Anno 1800'e. Güzel indirim de var ubisoft üzerinden. Seversin muhtemelen.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
rage önerir misiniz oynuyorumda vuruş hissiyatı zayıf geldi
Ara
(04-06-2021, 00:02)Dothor_ :
(03-06-2021, 22:46)Littleİskender : Telefon üzerinden oynanan adını unuttuğum text bazlı interaktif hikaye serisi vardı. Çeşitli evrenlerde basit, kısa, zevkli ve bir yandan da İngilizce bilgisine baya olumlu etki eden bir seriydi. Bana bu tip bir oyun önerebilir misiniz?

Choice of games serisinden bahsediyorsun sanırım. Serinin diğer oyunlarına baktın mı?
Kendi sitesinden yada steam'dende oynayabiliyorsun. Her oyunları steam'de yok ama.

Choice of games

Steam sürümü

Hosted Games(Kendileri yapmıyor ama yapanları kendileri paylaşıyorlar.)
Ara
Selam arkadaşlar. ETS 2 'ye yakın zamanda multiplayer kısmında bazı yenilikler geldiğini gördüm. Deneyen arkadaşlar sorularıma cevap verebilir mi ?Artık Minecraft gibi kendi dünyamızı oluşturup oynamak mümkün mü ? Örneğin iki kişi farklı şirketler kurduğumuz, ofisler satın aldığımız; birbirimizin ofislerini işçilerini vs. görebildiğimiz bir dünya yaratmak mümkün mü ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.