Anket Başlığı: Hangi ülke ile başlayalım ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Sasaniler

2 7.41%
Vizigotlar

2 7.41%
Piktler

0 0%
Getler

0 0%
Saksonlar

0 0%
Burgundiler

0 0%
Ak hunlar

5 18.52%
Hunlar

6 22.22%
Garamantyalılar

0 0%
Tanukhidler

0 0%
Batı Roma

2 7.41%
Doğu Roma

5 18.52%
Alanlar

0 0%
Franklar

1 3.70%
Vandallar

1 3.70%
Jütler

2 7.41%
Diğer, Belirtiniz

1 3.70%
Katılımcı sayısı: 27 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Hanedan Oyunu: Total War: Attila - Hanedan Oyunu: Himyar
(14-04-2018, 22:44)Gurt : Gaza geldik gaza. Fetret devri olmadan oyunu bitirmeyelim dedik :D

Toparlarız para çokda Abu Kariba mezarında ters dönüyodur şimdi :D:D:D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Adam mezarından bize beddua ediyordur :D
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-04-2018, 22:50)Gurt : Adam mezarından bize beddua ediyordur :D

Üzerime alınmıyorum ben nerde para, boş yer bulsam sağlığa yatırdım parayı :D:D:D
Ara
Paradan yana sıkıntımız yok. Sıkıntı olan yer askeriye. Tabi Suriye ve Afrikada azıcık sağlıkta sıkıtnı var :D
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Ara
Eline sağlık hocam. Etrafımız çakallarla sarılmış :D
Ara
Batıda 2 full ordu 1 full filo var. Orada önce savunma sonra saldırı yapabiliriz. Doğuyu hiç ellemedim neredeyse ama 2 ya da 3 yerde deve binası bastım. Atlı eksiğimiz Çok aşikar. Gelir biraz azaldı ama biraz fetih yapınca toparlayacaktır. Yine fetih yapamadım. Hazırlanma ile geçti. Maurlar ı iyi bir dövmeniz lazım.
Ara
Develerimiz ve atlılarımız olsaydı bu sürece girmezdik diye düşünüyorum.
Ara
@Feldmarschal sıra sendeydi.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
benim yerima @Gurt oynucak bu el pas geçin beni merco artık bidahaki tura ben alayım
Ara
Save dosyasını indirip baktım güzel oynamışsınız ama birşey sormadan edemeyeceğim. askeri teknolojilerin üst kısmındaki paralı teknolojileri niye almadınız? Bakım masrafı düşürme, asker kalitesinin artması ve asayiş( gerçi şuan asayiş sorununuz yok) Paranızda var merak ettim :)
Ara
Valla ben almayı düşündüm ama hep para harcayacak başka yerler oldu. Diğerleri niye almadı bilmiyorum.
Ara
Aynı sebeplerden dolayı hep başka bişeylere harcadık bende düşündüm alıcam dediğimde marib barajı tahrip oldu sonra kaldı ama şöyle baktığıımızda doğulu hrıstiyanda kalmadı onun için almamışta olunabilir
Ara
Sizden gaza gelip garamantiyalılarla oyun açtım bakalım 100. turda sizin gibi yapabilecekmiyim :)
Ara
Hanedan oyunumuza bekleriz.
Ara
@birisi43 katılım serbest. İstersen indirdiğin turdan 5 tur oynayıp olayları paylaşıp sonrasında da save dosyasını atabilirsin.
Ara
Sıra kimde ?
Ara
Sıra @Gurt ta sonra @Feldmarschal sonra ben.
Ara
@Gurt sıra sendeydi.
Ara
En son ben save atmışım. @Gurt devam edebilirsek güzel olur. Sonrada @Feldmarschal devam eder.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.