Oyunda yaşadığım dayanılmaz hata...
Öncelikle herkese selamlar, bu benim forumdaki ilk konum.
      Size yaşadığım bir hatadan bahsetmek istiyorum, bu hatayı çoğu oyuncu önemsemez ama oyun zevkimi hiç etmeye başladı.
Oyunu "Steam" üzerinden almadım, 1.7 sürümünde oynuyorum.
Oyunda, yapay zeka savaşmıyor. Evet, savaşmıyor.(Almanya dışında)Sadece focuslarla wargoal atıyorlar, ve asla savaş başlatmıyorlar. Eğer bir şekilde savaşa girerlerse, birliklerini oldukları yerde bırakıyorlar. Saldırı-Savunma yapmıyorlar. Yanlarından geçerken 300 birlik bile olsa, hiç biri size saldırmıyor ve öylece bekliyor. Bunu başta umursamadım fakat çok sinir bozmaya başladı. Ne yapabilirim? Bu başına gelen oldu mu?
Ara
Seninle alakalı bir sorun.Ben daha önce böyle bir hatayla karşılaşmadım.Evet ülkeler sadece focuslarla savaşıyorlar. Justify atma gibi bir durum yok. Ama birliklerini savaşta yönetememeleri gibi bir durum söz konusu değil.Oyunda bir hata olmalı
Ara
Oyunda kullandığınız herhangi bir mod varsa onla alakalı bir sıkıntı olup olmadığı öğrenmek için devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Sorun çözülmezse belgelerim/paradox interactive içinde bulunan Hearts of Iron IV klasörünü tamamen silip oyuna tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Sorun hala çözülmemiş olursa oyunu tamamen silip yeniden yüklemek belki çözüme ulaştırabilir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-11-2019, 20:56)PCOyun : Oyunda kullandığınız herhangi bir mod varsa onla alakalı bir sıkıntı olup olmadığı öğrenmek için devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Sorun çözülmezse belgelerim/paradox interactive içinde bulunan Hearts of Iron IV klasörünü tamamen silip oyuna tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Sorun hala çözülmemiş olursa oyunu tamamen silip yeniden yüklemek belki çözüme ulaştırabilir.
Bir sürü mod var bende kanka, bir kaç tanesini devre dışı bıraktığımda sorunun ortadan kalktığını gördüm. Bunu aklıma getirdiğin için çok teşekkürler :)
Ara
@egezhd

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. İyi oyunlar.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.