Oyunun Yanında En Sevdiğiniz Atıştırmalık
Forum üyeleri burada bilgisayar oynarken en sevdiği içecek veya yiyeceği yazarlar.
[+] 1 üye halilhalil58 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her türlü meyve ve yanına meyve suyu .
Ara
Bilgisayar başındayken çay veya kahvem eksik olmaz. Atıştırmalık ise sık sık değişiklik gösteriyor, bazı dönemlerde belirli atıştırmalıklardan hoşlanıyorum. Yine de bir adet elmalı kurabiye (elmalı tatlılara karşı zaafım var) her zaman makbule geçer.
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eli yağlatmayan ya da değişik baharatlı soslar ile kirletmeyen kuruyemişleri tercih ediyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Atıştırmalık konusunda pek seçici olduğum söylenemez. Yine de günlük hayatta da olduğu gibi bilgisayar başında da favorim jelibon.
Ara
Bir elimde ice tea, bir elimde çikolata varken oyun oynamayı severim.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuruyemiş + Çay
q59zb6s.jpg
Ara
Fındık candır
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Atıştırmalıklar eli çok meşgul ettiği veya kirlettiği için genelde sadece içecek tercih ederim. İçecek olarak da kola veya kahve. Genellikle kola.
Ara
Çoğunlukla çay ve kahve ama arada sırada profiterol gibi bol çikolata içeren tatlılar olunca güzel oluyor.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
Ara
Patlamış mısır yada kuruyemiş :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Atıştırmalık elimi kirlettiği için çok sevmiyorum ama içeceği şişesiyle bulundururum. Bardak kesmiyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Favorim tuzlu çubuk kraker ama odayı kokutmayacak her türlü yiyecek olabilir.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yazın ice tea şişesiyle birlikte takılırım. Güzel oluyor.
76561198034761601.png
Ara
Oyun oynamak evde tahinli kurabiye ve çay varsa baya güzel bi hale dönüşüyor.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eşimle masalarımız yan yana, o pc başında herşeyi yiyor, kasasına fırlayan çikolata sosları, klavyesine dökülen cips tozları... Ben mümkün değil pc başında atıştırmalık birşeyler yiyemiyorum, çok kirletiyor. Sadece içecek, dümdüz basit şekersiz bir filtre kahve.

Fakat yiyenlerede hep imrenirim... Keşke elimin kirlenmesini, yağlanmasını ve bunların klavyeye fareye bulaşmasını takmasam.
Ara
leke olmasın diye yemiyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.