PDXCON 2017
QcNY7e.jpg

mAHKgW.jpg
[+] 1 üye Balamir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rome 2 çıkacak anlaşılan.
Ara
Spoiler'in alasını vermişler çıkar herhalde.

Tabi bir de daha iyi olan şey, göz önünde rome 2 isteyenler ile dalga geçilmesi xd.
Ara
Oyun yapımcıları için bir sunum var şu an çok hoş bilgiler mevcut, izlenmesini öneririm.

https://www.twitch.tv/paradoxinteractive

O Rome II t-shirtünü daha önceki bu tarz etkinliklerde de giymişlerdi, altındaki Romani Ite Domum ise Monty Python filmlerinden alınma bir replik.
O halde rome 2 duyurulmıyacak ve aynı zamanda başka oyunda. ?
Ara
Yanılmıyorsam PDXCON ilk defa bu tarz kendi etkinliği için büyük masrafa girdi, büyük emek sarfetti. Bu etkinliğin daha çok ses getirmesi için ellerinde duyurulabilecek bir Victoria 3 olsaydı ne yapar ne eder duyururlardı diye düşünüyorum.
redditte yogdog433 diye bir eleman bir yazı paylaştı vicky 3 henüz hazır değilmiş ama geliştirme aşamasındaymış Theletterz isiminde başka bir elemanın johanla yaptığı röportajından orada yazıyor.isterseniz buraya link atıyım.
Ara
https://www.reddit.com/r/paradoxplaza/co...ed_at_all/

Bu yazı mı?
Evet.
Ara
Nerede bahsettiğin kısım ben göremedim.
Burada yazının en altında : 'My one thing I would like to say on Vicky 3 is this: it could well be in development but not ready to announce yet as it's not far along enough. '
Ara
It could be demiş, yani duyurmadılar ancak umutsuzluğa kapılmayın belki hala geliştirilme aşamasındadır ancak hazır olmadıkları için duyurmamışlardır tarzında, bir teselli cümlesi.
hadiya :(
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.