PDXCON 2018
Ama bu dört kutu oyunu da birbirinden güzel görünüyor, özellikle CK2 ilgimi çekti.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
(19-05-2018, 12:23)Duman : Oyunlarının tabletop versiyonlarını çıkartacak Paradox ancak bu oyunların geliştirmelerini kendileri yapmıyormuş.

Cities Skylines, HOI, EU ve CK'nin boardgame'leri hazırlanıyor.

CK boardgame'in fragmanında haritanın Batı Avrupa'dan ibaret olduğu görülüyor, kime Crusade?
DLC ile ekliyosundur geri kalanını
[+] 2 üye ferevon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İzleyicilerde VicIII tişörtlü birisi vardı!
Ara
+ dün bir yere Age of Wonders ve EU:Rome çekilişi linki atmıştım. Şimdi de Age of Wonders açıklanmış. Tesadüf?
[+] 1 üye ferevon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En başta Vic3 değil dediler ama ne çıkacak acaba? Ben şimdiden memnun kaldım duyurulardan.
Ara
Johan Roma İmparatoru giysisiyle geliyor.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Imperator: Rome duyuruldu.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
https://www.paradoxplaza.com/imperator-r...ASTER.html
Ara
çıkış tarihi ne?
Ara
İsmi başarısız buldum.
Ara
Spellingi hiç de easy gelmedi Victoria'ya kıyasla...

Bi de Twitch Plays CK 2 varmış o nasıl bir şey olucak çok merak ettim doğrusu .d
Ara
Bu oyun diğer paradox oyunlarından farklı olarak oyuncuya ne sunacak acaba?
Ara
@ferevon eventlerde ne seçelim diye sorup chate bakış atıp en çok yazılanı seçecekler heralde.
(19-05-2018, 13:15)birisi43 : Bu oyun diğer paradox oyunlarından farklı olarak oyuncuya ne sunacak acaba?

5nw369.png

@Duman o zaman twitch plays olmaz ki tam olarak. Yayıncının hiçbir inputu olmadan sadece chatten otomatik alınan inputla oynanması zaten o işin olayı. Twitch plays pokemonları falan hatırlayan varsa bilir.
Ara
Günlükler ne zaman başlar tahminî?
Ara
Merhaba arkadaşlar , aranızda PDXCON 2018 de olan var mıydı ? Quill18 birkaç tane daha Türk ile tanıştığını söyledi bana ama ben hiç karşılaşamadım. :roll:
Ara
(19-05-2018, 13:35)perverende : Günlükler ne zaman başlar tahminî?

Pazartesi olacakmış, normalde Pazartesileri olan CK2 günlükleri Cuma'ya alınıyor. Ancak önümüzdeki hafta başlayabilecek mi kesin değil.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.