PDXCON 2019
Vic3 sonunda gelecek gibi gözüküyor ama bakalım yine başka bir şey çıkarsa şaşırmam
[+] 2 üye fodunkiran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(30-11-2018, 18:54)fodunkiran : Vic3 sonunda gelecek gibi gözüküyor ama bakalım yine başka bir şey çıkarsa şaşırmam

%80 İhtimalle başka bir şey çıkacak :D
Ara
(30-11-2018, 19:32)Alduin :
(30-11-2018, 18:54)fodunkiran : Vic3 sonunda gelecek gibi gözüküyor ama bakalım yine başka bir şey çıkarsa şaşırmam

%80 İhtimalle başka bir şey çıkacak :D

ya orası öyle de eu:rome tarzı oyun gelmesi de %10 olasılıktı ama eu:rome tarzı oyun duyurdular (imparator: rome)
belki bir mucize olur ve vic3ü duyururlar(veya vic2 tarzı başka bir oyun), bilinen tek resmi bilgiye göre 2 tane proje var zaten, biri kesin vic3tür ama allah bilir beta mı pre-production mu ?

her neyse heyecanla PDXCON 2019ü bekleyelim bakalım.
[+] 1 üye Vakanüvis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
pdxcon 2019 ekimde mi? neden o kadar geç ?
[+] 1 üye kampi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-12-2018, 20:13)kampi123 : pdxcon 2019 ekimde mi? neden o kadar geç ?
çünkü victoria 3 confirmed!

Ara
(15-12-2018, 21:45)Vakanüvis :
(15-12-2018, 20:13)kampi123 : pdxcon 2019 ekimde mi? neden o kadar geç ?
çünkü victoria 3 confirmed!

Sovyetler berline saldırmadan önce savaşı kazandığını zanneden berlinli alman misali
üzgünüm ama gerçek bu :/
Ara
yeni bir haber var mı?
Ara
Redditte paradox pdxcon 2019da yeni bir grand strateji oyunu duyurucakmış diyorlar hatta Twitter da resmi hesaptan video paylaşmışlar
https://www.reddit.com/r/paradoxplaza/co..._strategy/
Ara
Romero ile yaptıkları bir strateji oyunu olduğundan bahsetmişlerdi, o olabilir: https://www.romeroxparadox.com/

Bunun yanı sıra Martin Anward'ın üzerinde çalıştığı bir oyun var duyuru yapılacak diyen kişi aynı zamanda, o enteresan olabilir.
Vic 3 gelmez değil mi yakın zamanda Imperator yeni çıkmışken.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Çook heyecanlanmadım

Victoria 3'ü duyursalar bile onuda süper mario yapacakları için :p
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanırım bu yeni çıkacak oyun CK gibi karakter yönettiğimiz, ortaçağ veya sonrası geçen, yönetici değil ama courtier tarzı bir şey olduğumuz, ajanlık ticaret vs gibi seyler yaptığımız bir oyun olacak. Haritayı yakinlastirinca fps olması falan sanki Sims Middle Ages gibi bir sey olacak izlenimi veriyor.

Dediklerinden bunu anladım. Kafada hayal edince baya guzel fikir aslinda, bekleyip göreceğiz.
Ara
sims gibi mi? ama grand strategy olucağa yazıyor burda: capture-png.484013
[+] 1 üye kampi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dediğim yönleriyle benziyor yoksa CK2'ye gibi olacak diye tahmin ediyorum.
Ara
Olacağı yok ama keşke Victoria olsa .
Ara
(26-05-2019, 21:43)Wayfear : Olacağı yok ama keşke Victoria olsa .

Victoria 3 olmayacağını söylediler zaten.
Ara
uzun bir süredir olmadığım için değerlendirmeleri toplayamadım:
1.olasılık: crusader kings'e DLC pompalamayı kestiler, bedava yama filan yapıyorlar ck3olabilir
2.olasılık: vic3 olmayacak ama vic3 tarzı başka bir seri yapabilirler, eu:rome ve imparator: rome gibi...
3.olasılık: eastVwest tarzı soğuk savaş oyunu yapmaya kalkışacaklar oyun hoi4-vic2 karışımı olacak
4.olasılık: stellaris başarılı olunca stellaris tarzı rastgele bir dünyada geçen ve ck2 gibi detaylı karakterleri olan fantastik gsg olabilir

daha çılgın teoriler de var ama en mantıklıları bunlar.

edit: 2. veya 3. çıksa efsane olur ama ck3 çıkarsa ck2 seviyesine gelebilmesi için bir ton DLC geçirmesi gerekecek hepimiz bunu biliyoruz, yine de güzel bir duyuru olacaktır. 4.olasılığın gerçekleşmesini pek istemiyorum ama mümkün.
Ara
ben 1. ve 3. olasılıklara yer veriyorum. Büyük ihtimalle bu 2'sinden biri olacak.
Ara
PDXCON'da büyük ihtimalle Imperator, Stellaris, HOI4 ve EU4 dlc duyuracak. HOI4 günlüğünde DLC duyurusunun PDXCON'da yapılacağına dair bilgi verilmişti, bu hafta da Stellaris "duyuruyu PDXCON'a saklıyoruz" demiş.

Hatırlarsanız 2018'de yine tüm oyunlar bu şekilde DLC duyurularını PDXCON'a denk getirmiş, bunun ardından Man the Guns (bana göre PDXCON'a denk getirmek için fazlasıyla erken duyuruldu) rekor bir biçimde duyurulduktan tam 7 ay sonra çıkmıştı.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.