Poland ve Spain Sürümleri (ÇÖZÜLDÜ!)
ben birkaç gündür save girememe diye bir problemden bahsediyordum, meğersem sorun sürüm ile alakalıymış! old version yapıp poland sürümünde başlattım oyunu, fıstık gibi açıldı. Ama spain sürümünde de artık single a tıklasam oyundan atıyor. Poland ve Spain sürümleri arasında minimum işletim sistemi değişikliği mi oldu? Yoksa sorun başka bir sebepten ötürü müdür?

_ÇÖZÜLDÜ!_
C++ son sürüm indirin (2019)
Başlat a cmd yazın
Sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırın
bcdedit /set increaseuserva bunu girin
yeniden başlatın
bende düzeldi, başka aynı sorunu yaşayan varsa bunları yapabilir
(fksahin'e teşekkürler)
You'll never stop at one. I'LL TAKE YOU ALL ON!
Ara
Beyler başkası yazınca bum cevap da ben yazınca niye hiç cevap yok? Hiç komik bir durum değil hatta sinir bozucu
Ara
Korsan kullanıyorsan onla ilgilidir.
Ara
(28-06-2019, 11:20)Heliaca : Korsan kullanıyorsan onla ilgilidir.

hayır, steam sürümü
Ara
yahu demek ki bilmiyoruz kardeşim 1 haftadır yeter artık. yazmayım yazmayım dedim ama tutamadım kendimi. cevap gelmiyorsa demek ki kimsenin başına gelmemiş böyle durum bilmiyoruz.
Ara
(28-06-2019, 09:42)Nefer : Beyler başkası yazınca bum cevap da ben yazınca niye hiç cevap yok? Hiç komik bir durum değil hatta sinir bozucu

Cevabını biliyoruz durumun ama sırf uyuzluğuna yazmıyoruz bizde böyleyiz ne yapalım.
giphy.gif
Ara
sözüm bilmeyenler için meclisten dışarı, en azından bir şey önüne alıp tartışılmasını istedim. mesela bu sorunun benzerleriyle karşılaşanlar ve çözümü ortaya çıkmayan ama yine de tartışılan konular var, bunun benzerini araştırıp bakabilirsiniz. göz önüne alınmamak benim için baya rahatsız bir durumdur, ama yine de kb. sadece tartışılmasını istedim, belki bir çözüm yolu bulunabilir diye düşünmüştüm, anlayana
Ara
Sorun korsandan kaynaklanıyor ve forumda korsana destek yok araştırırsan bulursun.
[+] 1 üye Heliaca nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-06-2019, 14:03)Heliaca : Sorun korsandan kaynaklanıyor ve forumda korsana destek yok araştırırsan bulursun.

hocam tamam da ben steam sürümü dedim zaten korsan değil ki?
Ara
(27-06-2019, 15:25)Nefer : ben birkaç gündür save girememe diye bir problemden bahsediyordum, meğersem sorun sürüm ile alakalıymış! old version yapıp poland sürümünde başlattım oyunu, fıstık gibi açıldı. Ama spain sürümünde de artık single a tıklasam oyundan atıyor. Poland ve Spain sürümleri arasında minimum işletim sistemi değişikliği mi oldu? Yoksa sorun başka bir sebepten ötürü müdür?

artık poland sürümüne girdiğim zaman da atıyor... Bu sefer biraz oynadıktan sonra ama yine spain sürümünde olduğu gibi olacaktır
Ara
ÇÖZÜLDÜ, ilk yoruma yazdım çözümünü aynı ya da benzer sorunla karşılaşanlar için
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.