Prusya
Ntw_pru_hud_left.pngNtw_pru_hud_right.png

Oyun: Napoleon: Total War
Kültür: Avrupa
Din: Protestan

444px-Ntw_pru_europe_map.jpg

Başlangıç Bölgeleri

• Brandenburg - Berlin (Başkent)
  • Cleves-Mark - Cleves
  • East Prussia - Königsberg
  • Greater Poland - Warsaw
  • Pommerania - Stettin
  • Silesia - Breslau
  • West Prussia - Danzig
     Yönetim Biçimi;Mutlak Monarşi

Başlangıç Parası;6000

Zafer Şartları

Tarihsel;

25 Bölgeyi Zapt etmek. East Prussia, Hannover, Baden-Württemberg, Bavaria, Silesia, Frisia, Mecklenburg, Brandenburg, Bohemia, Hessen-Kassel, Saxony & Thuringia
1813'ün Son Aralığına kadar.

Dünya Hakimiyeti

60 Bölgeyi ele geçirmek 1813'ün Son Aralığına kadar.

tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 2 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Multiplayerda her alanda iyi üniteleri var ama hiç biri kendi alanında en iyisi değil. Yinede oynaması gayet keyifli.
Steam Üzerinden eklemek isteyenler için link http://steamcommunity.com/id/TTTThe-Kyte/
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-10-2017, 15:56)SatanistKesenKedi :  Multiplayerda her alanda iyi üniteleri var ama hiç biri kendi alanında en iyisi değil. Yinede oynaması gayet keyifli.

İleride istek olursa elit birliklerinde rehberlerini yaparım ama fazla ilgi yok ne yazık ki NTW'ye.
трагедия
Ara
NTW guzel oyun kampanyasini oynarken cok zevk almistim prusyayi denemek guzel olur aslinda en son ETW de oynamistim prusyayla ilgi olsun olmasin bence rehber guzel olur:)
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
(12-10-2017, 22:11)glorfindel :  NTW guzel oyun kampanyasini oynarken cok zevk almistim prusyayi denemek guzel olur aslinda en son ETW de oynamistim prusyayla ilgi olsun olmasin bence rehber guzel olur:)

Okuyan olmayacaksa gerek yok arkadaşlar herkes istiyor ama yararlanılacak bir şey olsun istiyorum ben buraya eminim yap yap yazanlar bir kere bile okumayacak çünkü hep böyle oldu.Neyse bakalım boş bir zamanımda yaparım belki fena olmaz.
трагедия
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.