Duyuru: Hearthstone Ocak 2017 Sezonu: Grimestreet
7BCBTQHTYLRW1482448864037.jpg

Ocak 2017 Ranked sezonuyla birlikte yeni bir kart arkası oyuna eklenmiş durumda: Grimy Goons!

Oyuncular Ocak ayı içerisinde yaptığı Ranked oyunlarda 20. Rank'a ulaşmaları durumunda bu yeni kart arkasını elde edebilecek. Kart arkası ödülü sezonun sonunda verilecek. Sezon boyunca geldiğiniz en yüksek ranka göre ayrıca bir de ödül kutunuz bulunuyor. Bu ödül kutusundan Arcane Dust ve altın kartlar gibi ekstradan çeşitli ödüller elde edebiliyorsunuz.

U6IV6I8W75J91482448984269.png

Oyuncular önceki sezondaki başarılarına göre bir sonraki ayın ranked sezonunda bonus yıldızlar elde ediyor. Bu bonus yıldızlarla 20. ranka ulaşmanız durumunda yine de bu ödülleri alabilmeniz için ranked'a girip en az 1 oyun oynamanız gerektiğini unutmayın.
Sezonun bitmesine 1 hafta kaldı, kaçıncı seviyeye geldiniz?
(22-01-2017, 23:51)Duman : Sezonun bitmesine 1 hafta kaldı, kaçıncı seviyeye geldiniz?

15,10 u zorlayaağım
Ara
Kart arkasını aldık.
(01-02-2017, 18:03)Duman : Kart arkasını aldık.

Beğenmedim o kadar oynadigim maclarda karsima alanda pek yok en kotu kart arkalarindan birisi oldu
Ara
Bende aldım kart arkasını. Bir iki kart verdi ama elime geçmedi. Ya da ben anlamadım.
Ara
(01-02-2017, 19:11)Justicar : Bende aldım kart arkasını. Bir iki kart verdi ama elime geçmedi. Ya da ben anlamadım.

Oyuna girdikten sonra verilen ranked odulu olan kartlari alman icin oyunu restatt atman gerekir
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.