Rejim değiştirmenin başka yolu var mı ?
#1
Arkadaşlar ufak tefek mod-modifikasyon yapanlar bilir. Bu ülkelerin başlangıç ayarlarları startpos isimli dosyada kayıtlı olur hep (toprak asker donanma kral bakan imam kasaba vs vs herşey hem de). Bu dosya ile oynayarak bir ülkenin rejimi değiştirilemez mi ? Ben bir defa denedim (bi yerde osmanlı için monarji diyordu) orayı ingiltereye bakıp değiştirdim ama rejime etkisi olmadı. Bu doysada neresiyle oynarsak ülkelerin başlangıç rejimini değiştirebiliriz ?
Ara
Cevapla
#2
Pek bilgi sahibi değilim ama tw oyunlarında dosya üzerinden değişim yapılırken birkaç tane dosyada birden yapmak gerekebiliyor genelde.
giphy.gif
Ara
Cevapla
#3
Evet öyleymiş. Tüm şehirlerde ve kasabalardaki binalarda (kışla sur yol liman factory vs) değiştirmek gerekiyormuş. BUgün öğrendim ben de. Bakalım yarın deneyeceğim işe yarayacak mı ?
[+] 1 üye hazarowa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.