Rise of Nations - Multiplayer Sohbet
#21
(05-09-2017, 00:00)napolyon94 : Steamden elde edin, korsan ile vakit kaybetmeyin.

Ne yazık ki oyunlara para harcayacak durumda değilim.
giphy.gif
Ara
Cevapla
#22
@iberkay la yine cok keyifli bir oyun daha attik. Oyunun ilk baslarinda savasmadan once ustunluk bende idi.Nukleer atip saldiriya gectim.   

B2FFE53974D2672E4BA73297A17AB1F49D387182

Oyun bitiminde berkay ile konustugumuzda ogreniyorum ki Berkay bu asamada birakmayi dusunuyormus.Sonradan ordu basip benim hic onem vermedim tarafa bir kanat saldirsinda bulundu.Ben farkedene kadar 2 sehrim gitmisti bile.Birde Yapay zeka arastirmasini yanlisikl gec yapmam dolayisiyla biranda oyun alehime dondu.

Kendimizi burda bulduk.

9F72121BA59CF34567B4C0BBA506C78E726461E6

Guzel oyundu.Rise of Nations gercekten caglar otesi bir oyun.Bir kez daha strategy wins!
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#23
Çok güzel oyundu.Ellerine sağlık.Savaş çok gitti geldi.Ben Bantu'yu ve üstüne Colossus'u alınca populationla alırım diye biraz rahat da davrandım ve ekonomi odaklandım.Sezar çok seri çağ atladı, orada geri kaldım.Aslında planım 5-6 tane yaptığım füze yeriyle bütün şehirlerine nükleer atmaktı ama korktuğum şey oldu ilk olarak missile shield ı araştırınca nükleer araştırmaları elimde patladı.Üstüne bir de havada geri kalınca bütün füze yerlerimi kaybettim.Açıkçası seri şekilde nükleer yemeyi bekliyordum.Orada sınır şehrinde ordular kilitlenmişken nükleeri yedim ve bütün ordum telef oldu.Burada oyunu bırakmayı düşündüm çünkü sonrası seri işgal yemeyi bekliyordum.

Burada yapay zekayı açmış olmamın avantajıyla diğer şehirlerden seri asker çıkarıp daha fazla ilerlemesini engellemeye çalışırken, öylesine diktiğim diğer sınır şehirde 15 birimlik bir ordu oluşturdum asıl amacım çiftçileri öldürüp ekonomisini kesmekti sezarın.Sonra baktım kimse korumuyor şehri aldım hemen, ikinci şehirde asker beklerken orayı da rahatça aldım.3. şehirde ise hayalet uçakları önce araştırmamın etkisiyle canını sıfırladım ve yine hemen ele geçirdim, sezar kaybettiği şehirlere döndüğünde ise bütün gücümle nükleer yiyen şehrimi geri aldım ve o taraftan girmeye başladım.Şehirler sonrası ekonomisi bitince zaferi elde edebildim.O kadar populasyona rağmen geri de olduğum bir oyundu, galibiyet sürpriz oldu açıkçası.En yakın zamanda tekrarlayalım.
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#24
Mart Mp si açılsa kimler katılabilir ?
Ara
Cevapla
#25
Günü ve saatinde uyuşursak gelebilirim.
Ara
Cevapla
#26
Haftasonu olursa katılmak isterim
Ara
Cevapla
#27
Hala steam üzerinden server desteği sağlanıyor mu?
giphy.gif
Ara
Cevapla
#28
(09-08-2020, 15:37)turkish lokum : Hala steam üzerinden server desteği sağlanıyor mu?

Bildiğim kadarıyla evet.
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.