RPG oyun
Türkçe yama destekli rpg tarzı oyun önerebilecek var mı? uzun soluklu hikayesi olan the witcher tarzı veya avcılık oyunlarıda olabilir örnepğin horizon zero dawn tarzı pc için
Ara
skyrim
dragon age
riven
mass effect serisi
fallout 4
fallout new vegas
Ara
Skyrim ve fallout new vegas ın tam Türkçe dublajı var ve modlarla çok güzel hale gelebiliyor oyunlar. Fallout 3 ve 4 için güzel bir yama yok ya da en azından ben tam görmedim. Tek gördüğüm bitmemiş projelerdi. Son çıkan ac oyunu da rpg tarzında ama dublajı var mı bilmiyorum.
Ara
tüm oyunlara baktım da içime sinen olmadı daha çok yüksek grafik ve serbestlik arıyorum ve basit arayüz Horizon Zero Dawn tarzı
Ara
(01-08-2019, 19:22)KingHero6161 : tüm oyunlara baktım da içime sinen olmadı daha çok yüksek grafik ve serbestlik arıyorum ve basit arayüz Horizon Zero Dawn tarzı

Dragon Age ve Mass Effect'i kesinlikle dene pişman olmayacaksın.Dragon Age oynanış olarak özgündür verdiğin her karar save olarak bir sonraki seriye aktarılabilir.Bunun yanı sıra Mass Effect'e öyledir.Bunun dışında tam rpg olmasa da bana göre The Vampyr filan var.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Tavsiyeler için teşekkürler ama hiçbiri bana ilgi çekici gelmedi düşük grafikli gereksiz detaylı karışık oyunlar gibi geliyor. Far Cry Primal veya Horizon Zero Dawn tarzı hatta Mount Blade gibi tam aradığım oyun aslında ama çok eski ve grafikleri çok kötü 2 sinin çıkmasına da daha var sanırım bu tarz tavsiye edebileceğiniz başka oyun var mı ?
Ara
(01-08-2019, 23:23)KingHero6161 : Tavsiyeler için teşekkürler ama hiçbiri bana ilgi çekici gelmedi düşük grafikli gereksiz detaylı karışık oyunlar gibi geliyor. Far Cry Primal veya Horizon Zero Dawn tarzı hatta Mount Blade gibi tam aradığım oyun aslında ama çok eski ve grafikleri çok kötü 2 sinin çıkmasına da daha var sanırım bu tarz tavsiye edebileceğiniz başka oyun var mı ?

Grafik arıyorsun seçeneğin çok yok, AAA RPG oyunlar kolay çıkmıyor son senelerde. RPG türünün en iyi oyunları hep eskiden çıkan, bugün bile grafiğine bakılmadan oynanan oyunlar. Önerilen oyunlara karışık diyorsan Darksiders 3 gibi hack & slash oyunlara da bakmanı öneririm.

Bu arada Dragon Age Inquisition ve Mass Effect 3 grafik olarak gayet güzel oyunlar niye öyle dedin anlamadım.
Ara
Sanırım fazla teknolojik rpg leri sevemiyorum elektrikli kırbaçla falan savaşıyor onun dışında Dragon Age Inqusition a bir daha baktım sanırım onu deneyeceğim.Aslında tam olarak aradığım oyun Mount & Blade tarzı hem savaş hem ordu yönetimi hem ekonomi yönetimi olan bir oyun arıyorum.Tek tek canavar kesmek değilde büyük ordularla savaşmak bir yandan kendini geliştirmek M&b de bunların hepsi vardı ama çok yetersiz di gerek ordu yönetimi gerek kalelerinde ki ekonomiyi yönetme vs çok kısıtlıydı 2. oyununu bekliyorum çok daha iyi gözüküyor ama çıkacak gibi değil.Dragon age Inqusition un türkçe yamasını da bulamadım henüz ingilizce oyun oynayacak seviyede değilim bu da yandı :) Aradığım oyun tam olarak Mount & Blade in grafiklerinin geliştrilmiş hali
Ara
(01-08-2019, 18:47)zencefil : Skyrim ve fallout new vegas ın tam Türkçe dublajı var.
Türkçe dublaj mı? Emin misiniz?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(02-08-2019, 11:21)Filsuk :
(01-08-2019, 18:47)zencefil : Skyrim ve fallout new vegas ın tam Türkçe dublajı var.
Türkçe dublaj mı? Emin misiniz?

Dublaj derken yama demek istedim, dublaj yazdığımı şimdi fark ettim.
Ara
(02-08-2019, 09:16)KingHero6161 : Sanırım fazla teknolojik rpg leri sevemiyorum elektrikli kırbaçla falan savaşıyor onun dışında Dragon Age Inqusition a bir daha baktım sanırım onu deneyeceğim.Aslında tam olarak aradığım oyun Mount & Blade tarzı hem savaş hem ordu yönetimi hem ekonomi yönetimi olan bir oyun arıyorum.Tek tek canavar kesmek değilde büyük ordularla savaşmak bir yandan kendini geliştirmek M&b de bunların hepsi vardı ama çok yetersiz di gerek ordu yönetimi gerek kalelerinde ki ekonomiyi yönetme vs çok kısıtlıydı 2. oyununu bekliyorum çok daha iyi gözüküyor ama çıkacak gibi değil.Dragon age Inqusition un türkçe yamasını da bulamadım henüz ingilizce oyun oynayacak seviyede değilim bu da yandı :) Aradığım oyun tam olarak Mount & Blade in grafiklerinin geliştrilmiş hali

Dragon Age'in önceki oyunlarında tr yama olması lazım. Oynanış olarak bazı eksikleri olsa da hikaye ve rpg tadını veriyor. Onun dışında Deux Ex de bakabilirsin. Biraz teknolojik ama buna değer.
Sic Parvis Magna
Ara
PC'de Horizon Zero Dawn'a en çok benzeyen oyunlar Ubisoft'un açık dünya oyunları.
Ara
ubisoft un oyunlarından far cry serisini beğeniyorum oynadımda onun dışında assasin creed i biliyorum ama hiç denemedim assasin creed sersisinden hangisi benim söylediğim tarza daha yakın
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.