RYO: Kingdom Come: Deliverance
header.jpg?t=1518457103

Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan rol yapma oyunu.
Kingdom Come: Deliverance'a dair iletiler, paylaşımlar ve sohbet bu konu altında bulunur.

Oyun yarın sabah saat 11'de çıkıyor ve incelemeler için olan ambargo da o saatte kalkıyor. Pek de ümit verici bir şey değil ama bakalım, yeni bir No Man's Sky olacağını sanmıyorum ama hala kötü olma olasılığı var.
Ara
Bu oyun hakkinda cok guzel seyler duydum. Oynanabilirlik cok iyiymis. Gercekci bir rpg oyunu, mesela karsiniza bir gorev ciktiginda onu yapmanin bir cok farkli yolu var, eger ki gorevi es gecip yolunuza giderseniz gorev sizi beklemiyor ve olaylar sizden bagimsiz gelisiyor. Dunyayi kurtaran bir kahraman degil siradan koylunun tekisiniz. Combat ve dunya kurulumu oldukca gercekci yapilmis. Olduka umut verici bir oyun, hit bile olabilir.
Ara
Bannerlord'a kadar idare ettirecek bir oyun gözü ile yaklaşıyorum, izlediğim birkaç video cidden çok tatlıydı.Özellikle savaş,oyun içi hayat ve grafikler güzeldi.

Ara
Oyunu aldım ama henüz oynayamadım. 

Açık dünyanın tam olarak açık olmadığını duydum. Görünmez duvarlar çokmuş. Ayrıca şehiriçi gibi yoğun yerlerde fps düşüşleri yaşanıyormuş. Oynama fırsatı bulunca birkaç şey daha yazarım.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Savaş yönetme diye bir olay bulunmuyormuş diye duydum.

Ara
Bir iki video izledim fena durmuyor. Ama belli ki büyük bir yamaya ihtiyacı var. Videolardan bariz belli FPS düşüşleri. Rahatsız edici duruyor. Şuan için takipteyim oyunun. Oynayanlar yorumlarını belirtirse hoş olur.
Ara
Yaz indirimine girerse alirim ben bunu. ama su an icin erken. Bug fps falan biraz pismesi lazim. oldukca kaliteli bir rpg.

Savas yonetmeden bahseden olmus, mount and blade degil bu, bildiginiz hikaye odakli rpg.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Türkçe yaması çıkmış resmi olarak.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.