RYO: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
header.jpg?t=1597125554

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Hardsuit Labs'ın geliştiricisi olduğu, Paradox Interactive tarafından dağıtımcılığı üstlenilen bir rol yapma oyunu.
Oyunun 2021 senesinde çıkması bekleniyor, oyuna dair tüm bilgiler ve yorumlar bu konu altında paylaşılır.

Görsel

Oyun 2021'e ertelenmiş.
Oyun normalde 2020 ilkbaharında çıkış yapacaktı. Hatta tüm ertelemelerden önce Masquarade 2, Bannerlord, Cyberpunk hepsi bir arada geliyor sağlam mevsim olacak demiştim. Fakat gözüktüğü üzere bunlar arasından sadece Bannerlord çıkış yaptı ve diğer ikisi de ertelenmeye devam ediyor. Umarım diğer iki oyun da beklenileni karşılar.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son gelen görüntülere hiç iç açıcı değildi. Ne zaman çıkacağını pek önemsemiyorum ama umarım iyi bir çıkış yapar da önsiparişim patlamaz. :/
Ara
Ben de ön siparişimişin patlayıp patlamayacağını korkuyla bekliyorum.
Ara
Oyunun 2021 yılı içinde çıkmayacağı ve bugüne kadar oyunu geliştiren Hardsuit Labs, Inc. ekibinin değiştirileceği duyuruldu.

https://twitter.com/geoffkeighley/status...1724152837
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üstad konuşmuş.
Ara
Oyun az daha iptal ediliyormuş. Neyseki etmemişler.
Ara
İyi bari Paradox memnunmuş.

https://www.pcgamer.com/paradox-is-happy...making-it/
Ara
Oyunu duyurulduğu gibi ön siparişle almıştım. Geçen günlerde iade ettim. Pişman olacağımı artık pek sanmıyorum.
Ara
Bu kadar olaylı bir geliştirme sürecinden sonra iyi çıkacağından büyük şüphelerim var.
IbnE9P2.gif
Ara
Ilk oyununu iki kere bitirmistim yillar once. Oylesi bir daha cok zor gelir. Bu yapmaya calistiklari seyden azicik bile umudum yok. Cikmaz bu oyun
Ara
Chris Avellone gibi bir crpg üstadını da çıkarmaları başlı başına intihar.
Ara
Paradox CEO'su Bloodlines 2 emin ellerde hazır olduğunda daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz demiş.
Ara
Eylül ayında bize daha çok şey göstereceklermiş.

Bloodlines 2 - Update June 2023 - Paradox Interactive
Ara
Bu oyun yıllar önce 92 liradan ön siparişe açılmamış mıydı? Steam sayfasında fiyat gözükmüyor şuan.
t8nubAh.gif
Ara
(08-06-2023, 12:18)Val Thorne : Bu oyun yıllar önce 92 liradan ön siparişe açılmamış mıydı? Steam sayfasında fiyat gözükmüyor şuan.
Oyun yılan hikayesine döndü o yüzden kaldırdılar. Geliştirici ekip falan değişti. Neyse Eylül'ü bekleyelım bakalım.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu kadar erken çıkması mümkünmü? Baldur's Gate 3 ve Starfield gibi iki dişli rakibi varken.

F4CXiEvW8AAPifr?format=jpg&name=900x900
Ara

Sonbahar 2024'te geliyor. The Chinese Room adlı bir firma tarafından geliştiriliyor.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Firma ismi pek güven vermedi ama bakalım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.