Savaş Skoru %100 Olduktan Sonra Bütün Ülkeyi Almak
Selam. Ben oyunda savaş skorumu %100 yaptıktan sonra düşman ülkeyi veya ülkelerin hepsinin topraklarını almak istiyorum. Bunun için herhangi mod yada bir ayar falan var mı bildiğiniz?
Ideals are peaceful, history is violent.
Ara
Ülke ile savaşın bittikten sonra barış kısmından almak istediğin bölgeleri seçmek zorundasın. More annex ya da instant annex modları var bildiğim ama sen gidip daha detaylı araştıra bilirsin.
Tanrının Hediyesi.
[+] 1 üye yusufedora nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Maalesef öyle olmuyor büyük ülkeleri tek savaşta yutamazsın
[+] 2 üye qiyanax1 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mod ile yutsan da alacağın overxtation ile ülken büyük sıkıntıya girer. Bu nedenle önermiyorum. Bir mod görmüştüm yalnız savaş esnasında eventle işgal edilen toprak anlaşma olmadan önce senin ulkene bağlanıyordu. Hangi mod olduğunu bulabilirsen işine yarayabilir
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun içinde bazı eventler var işgal edilen bölge sana geçiyordu o eventleri üst üste yazarsan tekseferde annex atacakkadar küçültebilirsin
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-02-2019, 13:19)jax61 : Mod ile yutsan da alacağın overxtation ile ülken büyük sıkıntıya girer. Bu nedenle önermiyorum. Bir mod görmüştüm yalnız savaş esnasında eventle işgal edilen toprak anlaşma olmadan önce senin ulkene bağlanıyordu. Hangi mod olduğunu bulabilirsen işine yarayabilir

Benim Modumdu o başka bir sitede paylaştım.bulabilirim ama başka sitede olduğu icin paylaşamıyorum
Ara
güncel sürüm mü ve steamda yayınlasana
Ara
Güncel Özelden mesaj attığın zaman atarım
Ara
Emin ol zevki kalmaz oyunun. O zaman koca fransayı tek seferde yutarsın.Sonra kim durdurabilir ki seni ?
Ara
Bütün ülkeyi almak ne overextensiondan ve koalisyondan bin parçaya bölünürsün?
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.