Savaş Sonucu Görseli
Merhaba arkadaşlar. Benim problemim savaş similasyonu ekranı savaşırken ve savaş sonrası ekranları olması gerektiği gibi gelmiyor. Sanırım biyerlerde bi ayarlarım kapalı. Bende 2 birim savaşıyor. Ve sonucunda aşağıdaki kısa görsel geliyor sadece. Halbuki hem savaş ekranı hemde sonucunda ayrıntılı savaş sonuç görseli gelmesi lazım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok müteşekkir olurum.

gbfrDt.jpgBendeki savaş Görseli Bu şekildey8fXAE.jpg

Olması gereken bu şekilde. Bir Türlü ayarlayamadım. bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse.
Ara
Tam olarak sorunu anlamadım. Yukarıdaki görsel muharebe sonuçlandığında çıkan görsel ve bunda bir sıkıntı var gibi gözüküyor. Alttaki ise muharebe sırasında gözüken görsel ki bunda bir sıkıntı var gibi gözükmüyor.
WhaW8Am.gif
Ara
O gösterdiğin beş ikonun ilk üçünü işaretle ve tamam de. ( Defteri gösterde işaretli olsun ). Dene bakalım ne oluyor
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara
olmadı yine. aynı şekilde gösteriyor hala savaş sonucunu
Ara
Sorununuzu tekrar inceledim ve anladığım kadarıyla görmek istediğiniz şey savaş sonucu değil muharebe sırasında gözüken pencere. Bunun içinse muharebe devam ederken ordunuzu seçmeniz yeterli olacaktır.
WhaW8Am.gif
Ara
IMG_20200518_045657.jpg

Şuradaki butona basılıyor mu? Bir deneyebilir misiniz?
Ara
@bypr010

oEhE7G.png
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Edit:Cevaplanmış. Görmemişim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.