Secret Hitler
(21-07-2018, 00:29)Onur34 : Güzel Almanyamız'ın daha demokratik olması için gerek Başkanlığımda bir faşist yasayı eleyip, işi şansa bırakmamla, gerek Şansölyeliğimde bir faşist bir liberal yasadan liberal olanı geçirmemle bence sarf ettiğim çabayı kanıtlamış olduğumu, bundan sonraki hükümetlerde de güvenilir bir liberal aday olacağımı kanıtladığımı düşünmekte ve bundan sonraki @Duman hükümetine şans dilemekteyim.

(14-07-2018, 15:59)Ayro : Bir önceki turda hükümet kurmuş kişiler, sonraki turda Şansölye olamazlar.
hby6qc.gif
Ara
Ben de zaten diğer turları kast ettim. @Ayro
Ara
Hitler'i buldum, Ayro olabilir.
Ara
E o zaman aday olayım bari. Bana da kesin 2 faş*st kartı gelir ya nese.
Sic Parvis Magna
Ara
Güzel Almanyamızı daha da güzelleştirmek için adaylığımı koyuyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
@Gurt'ı şansölye olarak atıyorum.
Vfqlm.png
Ara
Ja, bu arada yine atlamisim kusura bakmayın son bir kaç gün yoğundum, ve bir kaç daha gün aktif olamayacağım.

Yine de uğramaya ve oy vermeye çalışırım
Ara
JA !ja!
Ara
Ja!!!
Ara
ABUAAc.png
Ara
ABUAAc.png
Sic Parvis Magna
Ara
Faşistler nedense hiç varlık gösteremiyor. Doğrusu oyun benim için sıkıcı olmaya başladı.
Oyum:Ja
Ara
@Duman - @Gurt hükümeti faşist yasa geçirdi.

@Ragnvaldr hükümet kurma sırası sende.
hby6qc.gif
Ara
Sayın Almanya halkı üzülerek bildirmek isterim ki hiç iç açıcı bir yasa geçiremedim. Fakat bunun sebebi tamamıyla bana verilen iki faşist yasadan dolayıdır. İçimizdeki faşistleri ayıklamak isteyen sadece ben olamam buna gönülden inanıyorum. Almanya'mızı daha da güzelleştirebilmek için bu vakitten sonra içimizdeki faşistleri ayıklamalıyız. Tekrar ediyorum bana iki faşist yasa gelmiştir değerli Almanya vekilleri. Karar ulu meclisindir.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Sözümü geri alıyorum  :smile:
Edit: Başkandan da açıklama bekliyoruz
Ara
Sayın @Duman 'dan açıklama beklemekteyiz. Kendisine gelen kartlar tam olarak nasıldı acaba?
Ara
Umarım sayın eski Başkanımız @Duman'dan tatmin edici bir açıklama alırız.
Ara
Gurt'ın dediği doğru kendisine 2 faşist yasa geldi, ancak bunun sebebi bana da 3 faşist kart gelmiş olması. Yoksa daha önceki başkanlığımda yaptığım gibi liberal yasanın çıkması için gerekeni yapardım.
Sondaki arkadaşlar da dahil olsun biraz. @Çelik'i aday gösteriyorum şansölyelik için.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.