Duyuru: Hearthstone - Mart 2017 Sezonu: Let's Get Kraken
QSVS3VC6JYNK1488332386459.jpg

Antik hikayeler denizin altında devasa yaratıkların olduğundan bahseder, bu yaratıklar o kadar korkutucudur ki en cesur maceracıların dahi denize açılmamasına sebep olmuştur. Şimdilerde yapılan her türlü uyarıya rağmen bu yaratığı uysallaştırma şansına sahipsiniz, Mart 2017 sezonunda 20. seviyeye ulaşan oyuncular özel Kraken kart arkasını elde ediyor.

Kart arkaları isminden de anlayacağınız üzere kartlarınızın arkasında gözüken tamamen kozmetik unsurlar. Mart 2017 sezonu içerisinde Standard veya Wild formatta 20. seviyeye ulaşmanız durumunda, ay sonu bu kart arkasını elde edeceksiniz. Aynı zamanda bu sezon içerisinde elde ettiğiniz en yüksek ranka göre bir de ödül sandığınız olacak. Bu sandığın içerisinde dust, altın kartlar ve daha bir çok şey olabilir.

Bir sezon içerisinde ulaştığınız en yüksek seviyenin bir sonraki sezona başlangıç seviyenizde etkili olduğunu unutmayın. 

2XRTYAVSIGXR1488332817591.png
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
HAPPY NEW YEAR !
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kaç yaptınız bu sezon?
6 yaptımda düştüm  :sob:
Ara
Benim desteler demode olduğu için genelde 20'de bırakıyorum.
Ara
Yeni açtım hesabı basic paladinle 20ye kadar zor geldim
Ara
(29-03-2017, 17:18)Hammurabi : Yeni açtım hesabı basic paladinle 20ye kadar zor geldim

Basic paladin yerine basic priest oynasaydın onunla legend olan vardı geçen sene...

Tabi sana kalmışsa paladin baya kötü :/
Ara
Paladinin baya kötü olduğunu biliyorum da play 50 paladin cards görevini yaparken nedense tokatladım milleti. Frostwolf Warlordu 9/9 yapınca concede atıyorlardı hemen :D
Ara
Mart 2017 sezonunun konusunun 29 Mart'ta açılması kimsenin dikkatini çekmemişe benziyor.  :victory:
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(29-03-2017, 19:33)Hammurabi : Paladinin baya kötü olduğunu biliyorum da play 50 paladin cards görevini yaparken nedense tokatladım milleti. Frostwolf Warlordu 9/9 yapınca concede atıyorlardı hemen :D

Banada geldi aynı görev yapmak istemiyorum :D .
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.