Shogun 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
WorkshopBanner_Shogun2_Blog_Post.png
Bu konu altından Total War : Shogun 2'ye dair sorularınızı sorabilirsiniz.
Steam'deki Total War Shogun 2 - Fall of the Samurai içerisinde normal Shogun 2 ve birtakım DLC'leri de mi içeriyor?

Ben Fall of the Samurai'e sahip değilim ancak almaya çalıştığımda şu uyarı ile karşılaşıyorum : 

Kayıtlarımıza göre, sepetinizde bulunan bir veya birden fazla öğeye zaten sahipsiniz.
Eğer kendiniz için alıyorsanız, şu ürünlerin fazladan bir kopyasını alamayacaksınız:
  • Total War: SHOGUN 2
  • Total War: SHOGUN 2 - Dragon War Battle Pack
Shogun 2 yi içermiyor ancak Dragon War Battle Pack , Shogun 2 Collectionda' da var. Büyük fırsat bence kaçırma.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Shogun 2 ile FotS'u ben de ayrı almıştım. Alırken böyle bir uyarı vermişti. Düz FotS'un içinde Shogun 2 bulunmuyor ama Dragon War Battle Pack ve/veya Blood Pack adlı indirilebilir içeriklerin mükerrer olamayacağına dair böyle bir uyarı veriyor olabilir. Yani herhangi bir sıkıntı yok, gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
Katolik olan bir bölgeyi ele geçirdim nasıl oranın dinini değiştirebilirim?
Ara
Monklarla.
Beyler fall of samurai oyununda steam başarımları kazanabiliyor muyuz?
Ara
Maalesef hayır.
[+] 1 üye Ahrep nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oo tam benlikmiş o zaman :) peki hocam oyun senaryo bakımından ilk oyunu kapsıyor mu?
Ara
İlk oyundan bağımsız yani Shogun 2 yi almadan da Fall of the Samurai'yi oynayabilirsin.
Ara
Teşekkürler hocam yardımcı olduğunuz için. Türkçe yamayla birlikte fall of samurai oyununu deneyeyim hazır indirim varken. :)
[+] 1 üye captivesoul nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kendine has ticari ürünü olmayan, yani ticari ürün üretilmeyen bir şehire pazar yeri yapsam gelirim artar mı?
Ara
Evet, artar, ticari ürün gerektirmiyor market.
G0kMNN.png
Ara
Artar.
Ara
Yeni başlayanlar için ülke önerirmisiniz?
Ara
Chosokabe ve Shimazu en kolayları.
Oyunu başlattığımda steam şöyle bir hata veriyor. Oyun dosyalarını doğrulatmaya çalıştığımda ise 1 saat boyunca %0 da kalınca onu da kapattım.

Total War: Shogun 2 güncellenirken bir hata oluştu. (içerik şifrelenmiş)

Acaba daha önce başına böyle bir şey gelen var mı ? Oyunu silip tekrar yükleyecem sanırım. Başka yolu yok gibi.

Edit: Sorunu aslında çözemedim ama şöyle bir taktik geliştirdim. Oyunu dosyaların içindeki exe den çalıştırıyorum, direkt olarak açılıyor.
Ara
Muharebe esnasında 'K' tuşuna basınca arayüz kapanıyor fakat fare imleci kapanmıyor. Fare imlecini nasıl kapatabilirim?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Merhaba,sorularımı cevaplarsanız sevinirim:
1-Asker kaybeden ordular nasıl tekrar ikmal edilir? Bir atlı birliğim var. Adamlar 5 kişi her tur sayıları çok az artıyorlar?
2-Türkçe yama yaptım. Bununla multiplayer oynayabilir niyim?
(Not:Steam atölyesinden indirmedim modu.)
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(29-04-2020, 18:43)Defterdar : Merhaba,sorularımı cevaplarsanız sevinirim:
1-Asker kaybeden ordular nasıl tekrar ikmal edilir? Bir atlı birliğim var. Adamlar 5 kişi her tur sayıları çok az artıyorlar?
2-Türkçe yama yaptım. Bununla multiplayer oynayabilir niyim?
(Not:Steam atölyesinden indirmedim modu.)

1- Teknolojiler ile filan yanlış değilsem hızlanabiliyordu ama onun dışında oyunda ikmal sistemi otomatik. Bazı binalar ile filan yanlış değilsem ikmal hızı artıyordu birde yemek olayına dikkat et.
2- Oynarsın sıkıntı olmaz.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.