Simülasyon: Two Point Hospital
header.jpg?t=1534350923

Two Point Hospital, kendi hastanenizi tasarlayıp yönetebileceğiniz bir simülasyon oyunudur. 

Geliştirici: Two Point Studios
Yayıncı: SEGA
Çıkış tarihi: 30 Ağustos 2018 
Platformlar: Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Two Point Hospital ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Resmen Theme Hospital olmuş.
(16-08-2018, 23:47)Duman : Resmen Theme Hospital olmuş.

Oyunun yapımcıları zaten Theme Hospital'ın arkasındaki ekip olduğu için benzerlik normal.
Ara
Haftasonu boyunca bedava, dün indirdim arayüzü biraz fazla browser-vari olsa da eğlenceli olabilecek bir oyun gibi duruyor.

Zamanın Theme Hospital duygusunun yarısını bile verse oynanır.
Ücretsiz haftasonu etkinliği başladı. Ayrıca bu zamanki en yüksek indirim oranı %70 ile 37,50 ₺'ye düştü. 

https://store.steampowered.com/app/53593..._Hospital/
Ara
Project Hospital'den sonra TP Hospital çok daha basit ve çocuklara yönelik bi simülasyon gibi geldi. Şahsen önermiyorum. Fiyatı da hala ucuz değil bence.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yaklaşık bir saat oynadım ve beğenmedim. Karakterler aşırı karikatürize, eğitim yok gibi bir şey, genel olarak neler döndüğüne hakim değilsin. Gelir gider tablosu bile bi garip. Çalışanların kontrolü zor. Oyunun utility çalışması çok kötü. Kısacası hard-simülasyoncu değilseniz bulaşmayın.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.