Sohbet: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna
Subredditte şöyle bir şey paylaşmışlar ama çok iyiymiş gibi geldi.

Görsel
WhaW8Am.gif
Ara
Görevler çok saçma. Haftalık görev olarak önce 4 winli bir Arena oynamam geldi, onu reroll yaptım çünkü Arena oynamıyorum. Rerolldan sonra ise 10 tane yeni old god oynamamı isteyen bir görev geldi, tahminim bu görevin kartlara sahip olmayanlara da geldiği. Bende ise sadece N'Zoth var. Yani 10 tane maçta 10 manaya gelip N'Zoth oynayabilmem gerekiyor.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kulağa oldukça eğlenceli(!) bir görev gibi geliyor.
Ara
Bende hiç Old God yok, bana da geldi o görev. Sadece görevler saçma değil, sistemin kendisi saçma. Neden eskisine oranla daha kötü olduğunu oynadıkça hissediyorsunuz. Tavern Pass'ın asıl olayı verdiği exp bonusları, öbür türlü ileride 1 level ilerlemek için 3 gün görev yapmak gerekiyor. Sistemde işi karıştıran şey "exp" sistemi. Bir şey kazandığını zannediyorsun ama kazanmıyorsun.

Olması gereken şey her görevin exp ve altın vermesi. Tracktan altın ödüllerinin çıkarılması ve yerlerine tamamen ekstra kozmetik eşyalar, kart paketleri, Arena ticketi ve spesifik kartlar (örneğin random Epic kart) eklenmesi.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
oyuna 2 yıl aradan sonra geri döndüm. 16bini geçik dustım var. nette biraz araştırmayla biraz decklere baktım ama o kadar sıkıcı ki hepsi. nerde eski druid deckleri, control warriorlar, miracle roguelar. iğrenç bir ladder, iğrenç bir meta var. playgrounds dışında yüzüne bile bakılmaz bence.

edit: birde adventureler geri dönmüş. bedava açmak hem çok fazla zaman harcıyor, gerçek parayla ise 3 adventure 60 euro. bu kadar fazla tamamen free auto chess türevleri varken, hearthstone'un hala bu saçma mekaniklerle devam etmesi yüzündne oyuncu kaybetmesi çok doğal.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Murloc ve mech desteleri çok hoşuma gidiyor. Biraz dust biriktirip meta olanları denemek istiyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Meta murloc destesi var mı bilmiyorum ama Wild'da güçlü mech desteleri vardı.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3-4k dustım var heralde kartları craftlarsam. Sanırım yetmiyor bu miktar.
Ara
Agro druid ile üst üste mağlubiyetler almaya başladım. Odd Paladin destesi buldum meta onunla oynuyorum. Keyifli bir desteye benziyor.
Ara
Olay şans. Odd Paladin destesiyle oldukça çok karşılaşmışsındır zaten. Yüksek ranklarda sürekli oynanan 4 farklı deste var: Odd Paladin, Aggro Druid, Raza Priest ve Darkest Hour Warlock. Son zamanlarda Darkest Hour Warlock ile pek karşılaşmıyorum, nadiren Secret Mage ile de karşılaşmak mümkün fakat o da çok rastlanır değil. Bence bu desteler arasında açık ara en iyi deste aggro druid. Kötü başlangıç yapmak için çok az şansın var. Oysa diğer desteler belli şartlar olmadan çökebiliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Kullandığım iki destede sürekli taunt spamlayanlara ve can değeri yüksek minyonlara birşey yapamıyor. Belki de ben yapamıyorum orasından tam emin değilim. Metada iki farklı destem olması zarar değildir.
Ara
Dediğim gibi şans. Zaten normalde dördüncü ya da beşinci turda oyunun bitmesi gerekiyor genellikle.
WhaW8Am.gif
Ara
Hediye verilen packleri şimdi açmayın, mini expansion çıkınca açın kopya çıkmasın.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
1410 altın birikmiş, neye harcasam bilemedim.
IbnE9P2.gif
Ara
Genişleme paketini bekleyip paket alabilirsin. Normal ladder tercih etmiyorsan battlegrounds pass da alınabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
unknown.png

İlk defa karşılaşıyorum. Sunucuların bu kadar kalabalık olmasına sebebiyet veren şey ne acaba?
IbnE9P2.gif
Ara
Bedava Overwatch dağıttılar o olabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Biraz önce Jaina'nın hikâyesini oynadıktan sonra, şu ana kadar çıkarılan 3 Book of Heroes hikâyesini de (Jaina, Rexxar ve Garrosh) bitirmiş oldum. Ödül olarak verdiği paketlerden dişe dokunur bir şey çıkmasa da oynarken gayet eğlendim. İlginç fikirler denemişler, hoşuma gitti. Gelecek Book of Heroes hikâyelerini merakla bekliyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
Twitch'de şu an yayın var ve drop olduğu yazıyor fakat dropların ne olduğu hakkında hearthstone sitesinde bir açıklama göremedim.
WhaW8Am.gif
Ara
Darkmoon Faire kart paketi düşmüş bir tane. Arkada açık tutuyorum.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.