Sohbet: MTGA - Genel Sohbet: Guild Salonu
#61
1 Eylül Salı günü saat 18.00'da Zendikar Rising eklentisine ilk bakış yayını yapılacak. Ayrıca, Core Set 2021 ile ilgili daha fazla detay verilecekmiş.

https://twitter.com/wizards_magic/status...6131964930
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#62
Eg11qbhX0AI9DR7?format=jpg&name=medium
Ara
Cevapla
#63
Innistrad sevdiğim bir gezegen ve anladığım kadarıyla seti ixalan bloğu gibi iğrenç ''tribal'' ekseni üzerinde döndürecekler. Umarım öyle olmaz.
Ara
Cevapla
#64
4 kişi çıksa aramızda haftada bir gün 1 ila 2 saat sürecek bir etkinlik yapma fikrine ne diyorsunuz?
Ara
Cevapla
#65
Mobil versiyondan haber var mı?
Ara
Cevapla
#66
2021'e ertelenmiş.

https://magic.wizards.com/en/articles/ar...2020-11-10 :A small update in this regard, and likely you've already heard it elsewhere, but yes—we're confirming that MTG Arena on mobile has been pushed to early 2021.
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#67
Evet geçen state of game konusunda ileri tarihe attıklarından bahsetmişlerdi. Bence pc clientı bile tam oturmamış bir oyun için doğru karar olabilir sonra kart oyunlarının cyberpunkı olmaya gerek yok. Ah mutlu muyum hayır.
Ara
Cevapla
#68
MTG Arena Mobil Android için 28 Ocak'ta erken erişime açılacakmış. iOS için bu yıl içinde daha ileri bir tarih denmiş.
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#69
Tüh, daha yeni iOS'a geçmiştim hâlbuki.
Ara
Cevapla
#70
satan.png
ZNR'de baya bir oynamışım.
Ara
Cevapla
#71
Image.ashx?multiverseid=476480&type=card

Uro'ya ban geliyor. Bir daha unbanlamazlar bence ama yine de wildcardlarınızı harcayip kartı basıp bandan sonra wildcard iadesi alabilirsiniz.

Gelecek secret lair'de alternatif artlı Uro satışa çıkacak lakin yakın zamanda banlayacaklarmış. Müşterileri mağdur etmemek için şöyle bir not bırakmışlar.
(Note: We are planning an upcoming B&R announcement. In that announcement, we plan to ban Uro, Titan of Nature's Wrath in Pioneer, Modern, and Historic. Additionally, we are continuing discussions about doing the same in Legacy. While we are still working internally on the larger B&R announcement for that week, we wanted to share this information ahead of this sale.)

Gitmesi aşırı iyi oldu böylece Control daha oynanabilir bir oyun planı olup, her decke Uro koyulan simic+ diğer renkler archetypeından bir tık kurtulmuş olacağız.
Ara
Cevapla
#72
Uro Standard'da daha önceden banlandığı için wildcard geriödemesi olmayacakmış.
Ara
Cevapla
#73
Nihayet iOS'a gelmiş.
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.