Sohbet: Victoria 2 - Genel Sohbet: Parlamento
#1
vick2.png
Victoria II - Parlamento
Victoria II için ayrı konu açmaya gerek görülmemiş sohbet ve paylaşımlar.
Cevapla
#2
guide_for_goods.png

Oyundaki girdi ve çıktıları gösteren kullanışlı bir tablo.
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
10 yıl önce bugün Victoria II çıktı.
Ara
Cevapla
#4
Victoria 3 duyurulması ve piyasaya sürülmesi yerine, Victoria II'nin remastered olarak duyurulmasını daha çok isterim çünkü benim için Optimize edilmiş bir Victoria 2 en azından 5 hızda 60 fps alabileceğim ve multiplayer konusunda hoi4 gibi multiplayere tıklayıp lobi kurup lobilere girebileceğim bir sistem bulunması; re-synch , hotjoin gibi işlevleri içermesi yeterli olacaktır.

Diğer yandan da Victoria 3 ün yeni oyuncuların alışabilmesi için basitleştirileceğini düşündüğümden böyle bi fikre sahibim , istediğim şey victoria topluluğunun büyümemesi değil, tabi ki oyunu basitleştirip daha casual bir yapıyla yeni oyunculara ulaşmak istemeleri çok doğal, hoi3->hoi4 örneğinde olduğu gibi . Ancak Victoria'nın eğer devamı olursa basitleşmemesi ve aksine daha da derinleşmesi gibi bencil isteklerim var içimden :)
[+] 2 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.