Sorularım
Şansla. Eğer claim alabilirse sana event gelecek, para verip claim alabileceksin.
(01-01-2016, 01:30)Duman : 1066 en dengeli başlangıç ama yeni oyuncular tarafından pek sevilmez (en azından ben sevmemiştim). O tarihlerde neredeyse her ülkeyle oynayabilirsin.

769 yılından başlamazsam rahat etmiyorum. Keşke 500 lere çekseler başlangıç tarihini.
Ara
Bu Claim süresi uzun sürmüyor değil mi? En son oynadığımda adam 1 yıldır o topraktaydı.
Ara
(01-01-2016, 14:40)La Valette : Bu Claim süresi uzun sürmüyor değil mi? En son oynadığımda adam 1 yıldır o topraktaydı.

Adamın '' Diplomasi '' yeteneğiyle claim gelmesi oranı doğru orantılıdır. Yetenek ne kadar iyi olursa o kadar erken gelir.
Ara
Şansla. Eğer adamın diplomasi yeteneği yüksekse daha yüksek olasılık var.
Ayrıca ''fabricate claim'' seçeneği üzerine gelip kısa süre beklersen event gelme şansını görebilirsin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.