2020 Steam Ödülleri
unknown.png

Steam, her sene olduğu gibi bu sene de, o sene çıkan oyunları oylamamızı istiyor. 10 ayrı kategori var ve o sene çıkan her oyuna oy verebiliyorsunuz.

Sizin oyunuz bu sene hangi Steam oyunlarına gitti?
Ara
Karar veremedim açıkçası, eski oyunlara devam edince yenilere pek sıra gelmedi :)
Ara
https://store.steampowered.com/steamawar...6290201761

Bunlar da benim :P
Ara
Sırf rozet için rastgele seçim yaptım :d
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 2 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Çoğu kategoride arayıp bulmam gerekti neye oy vereceğime. Bir oyuna birden fazla oy verebilsem RDR2 ve Outer Wilds daha fazla kategoride olrdu. Labor of Love, Story-Rich, Visual Style için öylesine seçtim bu nedenle.
Ara
Rozet için ben de rastgele seçtim.Bilgisayarım yeterince iyi değil ve bu seneki oyunları pek almadım.
€20
Ara
oduller.png
Ara
https://store.steampowered.com/steamawar...5108284623 rozet için yaptım
Ara
Steam Ödül Adaylarım
  • Yılın Oyunu: Spirit of the North
  • Yılın En İyi VR Oyunu: Half-Life Alyx
  • Aşk ile Devam Ettirilen: Stardew Valley
  • Arkadaşlarla Daha Zevkli: Battlefield 1
  • Üstün Görsel Stil: Spiritfarer
  • En Yenilikçi Oynanış: CARRION
  • Kötü Olduğunuz En İyi Oyun: Hades
  • En İyi Albüm: Crusader Kings III
  • Zengin Hikayeye Sahip: The Suicide of Rachel Foster
  • Arkanıza Yaslanın: Coffee Talk
Ara
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
Yılın oyununu CK3 e vermeyende ne bilm .d
Ara
Screenshot_1-tile.jpg

Aynı oyuna tekrar oy verememek abuk bi oy dağılımı oluşturdu. Ancak Sony Exclusivelerini saymazsak HADES açık ara farkla yılın oyunu olmayı hak ediyor. Diğerlerini daha böyle oy vermek için verdim. Zira HADES'in kafadan alabileceği 2-3 alt kategori vardı.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.