Stellaris - Çıkış Tarihi
v8zN6p.jpg
Stellaris çıkış tarihi açıklandı.
Stellaris'in 9 Mayısta çıkması bekleniyor.

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Gerisayım konuya eklendi.
Şimdiden satışa sunsalar fena olmaz.
Aut Caesar Aut Nihil.
Ara
Hoi 4 den sonra duyuruldu oncede cıkacak valla iyi olmayacak gibi hissim var ama umarım yanılırım
Ara
Hearts of Iron IV tarihsel bir oyun olduğu için çok sayıda araştırma, çok sayıda event/national focus vb. uğraş gerektiriyor. Hearts of Iron IV'de çok sayıda ülke var iken Stellaris'te önceden belirlenmiş tek bir ülke yok, sadece randomize edilmek üzere belli dizaynları hazırlıyorlar.

Bir diğer husus ise kullanılan mekanikler, Stellaris'te bir çok kısımda EU4 ve CK2'den sistemler görmek mümkün iken HOI4'te çok daha derin mekanikler kullanılıyor gibi geliyor bana. Korkulabilecek tek kısım Stellaris Beta'ya dışarıdan oyuncu alınmamış olması, dolayısıyla ne kadar test edilmiştir meçhul.
Sonunda iyi bir uzay Great St oynıyacağız güzel.
Ara
http://stellariscountdown.com/

Gerisayım sitesi.

Paradox ile ilişkili değil.
Wow Dlc simulator 2016 çıkıyor sonunda
Ara
Stellaris'in çıkmasına 7 gün kaldı.

tumblr_inline_nkev37oKm01s3j79l.gif
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Aldık bekliyoz.
Ara
Akşam vakti inmeye başlar herhalde dimi?
Ara
Stellaris birçok bölgede 1. sırada, daha çıkmadan

W9sjHjw.jpg

Türkiye'de geride diğer ülkelere kıyasla

24zyrkj.png

Globalde 2. sırada gözüküyor şu an. Pazartesi tabii her şey değişebilir.
Ara
Son 3 gün! Haftasonu çabuk geçer.
Ara
Game of Thrones'un yeni bölümünü bekliyorum açıkçası , Stellaris zaten var kütüphanede duruyor ama öyle çıksında oynayayım diyecek durumda değilim çünkü aynı kütüphanede kocaman Distant Worlds Universe var , Stellaris'den orta seviye bir beklentim var onu karşılaması benim için yeterli olacaktır , kalkıp Distant Worlds Universe ile kıyaslayıp haksızlık edecek değilim ama eminim eklemeler vb.. şeylerle DWU'nun %70'i olacak seviyeye getirirler Stellaris'i , Paradox biz farkında olmasak bile Vic 3'ü çıkardı sadece detaylı incelemek gerekiyor. Stellaris'in mekaniğine dikkat edenler ne demek istediğimi anlayacaktır.
Soğuk içiniz.
Ara
Stellaris'in çıkış saati : 

http://www.timeanddate.com/worldclock/fi...0160509T16
Az önce Stellaris grubundan Stellaris is released duyurusu geçildi ama trollendik sanırım.
Çıktı! İndirebilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.