Tanıtım: Dawn of War III - Birim Tanıtımları: Wraithseer Kayduin
#1
GyoAN3.jpg

Özel Eldar hayalet savaşçıları olan Wraithseerlar güçlerini ruhtaşına bağlanmış Eldar ruhlarından alırlar. Wraithspear silahına sahip ve güçlü psyker özellikleri barındıran Wraithseerlar aynı zamanda sahip oldukları büyü güçleriyle diğer birlikleri manipule edebilir. Omuzlarında taşıdıkları D-Cannon ile Wraithseerlar muharebenin seyrini değiştirebilecek bir güç.

Çokyönlü bir birim olan Wraithseer, hem diğer birimleri desteklemekte kullanılabilecek hem de muharebede ön safta savaşırken rakibe büyük hasar verebilecek bazı özelliklere sahip.

Yetenekler
  1. Warp Strike: Kaydun psişik bir saldırıyla işaretlenen yöne doğru bir saldırı yapar, bu saldırı Immolate'in içerisinde yapılıyorsa aynı zamanda düşmana hasar verip onları hareket edemez hale getirir. Tekrar kullanıldığında Kayduin Materialize gücünü kullanarak psişik varlığının olduğu yere ışınlanır.
  2. Immolate: Kayduin hedeflenen bölgeye doğru psişik alevler atar, bu alevin içerisinde kalan düşmanlar hasar görür, bu alevin bölgesindeki dost birimler ise iyileşir.
  3. Wraith Shot: Kayduin D-Cannon'uyla hedeflediği bölgeye ateş eder, hazırlanma esnasında Wraithguard birimleri Kayduin'e yardımcı olur.
Doktrinler
  1. Presence - Enliven: Kayduin savaş alanında olduğunda etrafındaki Wraithguard, Wraithblade ve Wraithlord birimlerine Fleet of Food özelliği sağlar.
  2. Command - Webway Shield: Webway Gate'ler etraflarına gelen saldırıyı emebilen bir bariyer kurabilir.
Per aspera ad astra.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.