Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
Takipteyim. Yakın şu Avrupayı!
[+] 2 üye İlber Ortaylı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben bir kaç gün aktif olamama durumum var arkadaşlar yarın kesinleşir daha oyun başlamadan belirtmek isterim yarında haber veririm.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
@Faramir
Ara
(07-07-2017, 06:46)napolyon94 : Evet beyler bugün oyunu başlatıyoruz listeyi güncelledim.

@Feldmarschal

Deli etme beni ekledim listeye, en kötü durumu toplatacak çözmesi zevkli problemleri bize verirsin :D

Tamamdır @napolyon94 katılırız sen iste yeter bende her iki dlc de var batırmadan çıkaralım GrossDeutschland ımızı :D

Bu arada güzel tur olmuş baştan herşeyi toparlaman bana daha uygun bir Almanya gibi geldi malum Black İce mükemmel bir mod olsada adam akıllı çalışmadığından HOI4 üm (ekranda uzaklaştıkça ve en yakına girmedikçe acayip bozuk bir harita var umarım halledebilirim tur sıram gelene kadar ) biraz uzaklaşmıştım yine geri dönmek nasıl olucak bakalım
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Faramir seri seri
Ara
Daha önce belirtmiştim haber veririm diye haber veremedim kusura bakmayın şuan acil bir iş için şehir dışındayım 2 ay kadar eve geri dönmeyeceğim burada internet yok olsa bile pc yanımda değil üzgünüm size karşı ayıp oldu ama olaylar böyle gelişti beni beklemeyin kısaca gelemem Eylül'e kadar hiç bir platform da aktif de kalamayacağım kusura bakmayın kendinize iyi bakın...
трагедия
Tüh şimdi dünya savaşını çıkartmak Lehr`e denk gelecek.
Ara
E zaten bana denk gelmiyor muydu? :D
Ara
Hahah, Lehr hocam sen bu turu oyna ben sirayi tekrar duzenlerim. Faramie canin saolsun. Kal saglicala
Ara
Teşekkür ediyorum anlayışınız için.
трагедия
Ben kasten kendimi tur un sonuna yazdırdım akşamları fazla zamanım olmuyor malum
Ara
Bir türlü oynayamadık şunu.
Ara
(12-07-2017, 11:59)zencefil : Bir türlü oynayamadık şunu.

zencefil al turu sen oyna, ben şu yarın ki sınavdan çıkayım konuyu düzene oturtacağım.
Ara
Oyunu oynadım fakat dün hızlı resim sorun çıkardığı için yazamadım, bugünde öyle oldu. Yarın kesinlikle halledecem.
Ara
Alternatif site kullan. Tinypic yada imageshack. Brn genelde imageschak de 1 aylik fake uyelik kullanip aciyorum. Toplu secimle upload ediyprum.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-07-2017, 17:29)napolyon94 : Alternatif site kullan. Tinypic yada imageshack. Brn genelde imageschak de 1 aylik fake uyelik kullanip aciyorum. Toplu secimle upload ediyprum.

Her yolun da mı kaçağını buluyorsun ?  :joy:
[+] 2 üye Kirpi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar foruma resimleri yükleyemiyorum yani aksilik üstüne aksilik bir türlü eklemiyor resmi.

Kayıt dosyasını vereyim ekran görüntülerini cemale atarım o ekler artık.
Ara
@zencefil
Bari neler yaptığını kısaca yaz da biz de bilelim :)

Sıra @Feldmarschal ' de, görelim seni :)
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-07-2017, 16:54)napolyon94 : @zencefil
Bari neler yaptığını kısaca yaz da biz de bilelim :)

Sıra @Feldmarschal ' de, görelim seni :)

Tamamdır aldım save oynar yüklerim :))
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.