Victoria 2 Kolonileştirme Nasıl Yapacağım?
#2
Foruma hoş geldin öncelikle, umarım buradaki ortamı seversin.

Soruna gelecek olursak sanırım Heart of Darkness ek paketiyle oynamıyorsun. Bu paket yokken kolonicilik yapman için devletler sıralamasında ilk 16'ya girmen lazım. Ardından Machineguns(Makineli Tüfekler), Nationalism(Milliyetçilik), Imperialism(Emperyalizm) ve Medicine(Tıp/İlaç) gibi life-rating düşürücü teknolojilere ihtiyacın var.

İlk 16 içine girip life-rating seviyeni yeterli düzeye getirdiğinde kolonize etmek istediğin yerde ulusal hedefi kolonicilik olarak seçebilirsin. Bunu koloni yapacağın toprağa tıklayarak yapabilirsin ancak kolonileştireceğin toprağın sınırında ya da koloni menzilinde olması gerektiğini unutma.

Oyun şuan elimde olmadığı için ekran görüntüsü atamıyorum, eğer hala anlamadığın yerler varsa diğer arkadaşlar ekran görüntüsü ile yardımcı olmaya çalışacaktır.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 


Bu Konudaki Yorumlar
RE: Victoria 2 Kolonileştirme Nasıl Yapacağım? - Yazar: Ayro - 28-08-2018, 12:10Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.