Victoria 2 - Mutiplayer Sohbet
MP kurmayı düşünüyoruz. Kimler katılabilir ? Yeterli katılım görülürse konusu açılabilir.
Ara
(19-12-2016, 19:55)PashaZade : MP kurmayı düşünüyoruz. Kimler katılabilir ? Yeterli katılım görülürse konusu açılabilir.

katılabilirim
Ara
@yusufkaan @PashaZade @Justicar Vicky MPsi yapsak gelir misiniz? 6 kişi kesin gelirim derse konuyu açmadan vakitleri konuşur oyunu kurarız.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Saat 14.00 dan önce olursa bende gelirim.
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Wayfear'ın dediği gibi olabilir ben de varım.
Ara
Güzel bir katılım elde edersek denenebilir.
Ara
Katılıyorum Rusyayım.
aabuyuk.jpg
Ara
@PashaZade @Justicar @TGFB @Wayfear Varsa katılabilecek tanıdıklarınız lütfen onları da çağırın ki 6 oyuncu çıksın.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum, hangi GP boşsa onu verirsiniz.
Ara
Altı kişi çıktı.

@Justicar dışında herkes herhangi bir saatte oynayabilirim dedi. Oyunu 11:00-14:00 aralarında, haftada üç gün Cuma, Cumartesi ve Pazar şeklinde şeklinde oynayalım mı?
Ara
vic2.png

Konularda kullanılır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Duman Teşekkürler kulanacağım.
Ara
@SatanistKesenKedi

Bir multi konusu açıp tartışalım derim saati.
Ara
Eğer müsaitseniz Victoria 2 Vicky mod üzerinden multiplayer oynayabiliriz.Ben daha önce oyunu hiç multiplayer oynamadım ve MP Steam üzerinden nasıl oynanır bilmiyorum.
Ara
Haziranın 16'sından sonra nostaljik multiplayer kursak gelen olur mu ? Daha 1 ay var o vakte ama merak ettim eskisi gibi MP olur mu ?
Ara
ben gelirim
Ara
Steam'den mi oynuyorsunuz ?
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Hamachi üzerinden bağlanılıyor. Discorddan da konuşabiliriz.
Ara
Victoria Mplerinde bazı mekanikler kötüye kullanılıyor onlar için kurallar getirilmeli (örnek: geri çekilmeyi paristan moskovaya yapabilmek). Bana kalsa denge açısından yine oyunu modlamayı düşünebilirdim. İngiltere'nin hindistandan kolayca asker alabilmesi veya Rusya'nın kolayca kartopu olabilmesi biraz saçma.
Ara
Tabi kuralları gözden geçirmek gerek , çok kural olması da hoş değil sade ama etkili bi ruleset güzel olurdu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.