Video: Vic3 - Oyun Vizyonu

Ayarlardan Türkçe altyazıyı aktifleştirebilirsiniz.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Enteresan yaklaşımlar var. Eğer gerçekleştirebilirlerse alışıldık paradox oyunlarından epey farklı bir şey çıkabilir ortaya. Özellikle diplomasi konusunda söylediklerini oyunda görmeyi merakla bekliyorum. Savaşla elde edebileceğiniz HER ŞEYİ diplomasiyle elde edebilirsiniz dedi. Savaş son seçenek ve acılı/maliyetli olacak diyorlar. Güzel bir kriz/konferans sistemi eklenirse çok hoş olur.
[+] 4 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merak ettiğim şey şu, anlattıkları şeyleri oyuna uyguladılar ve buna göre mi konuşuyorlar yoksa 1 sene sonra çıkıp istediğimizi oyuna geçiremedik ama dlc'lerle oyuna getireceğiz mi diyecekler. Oyun hangi aşamada, sanırım asıl soru bu olmalı.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben oyunun çıkışında çok dolu olacağını düşünüyorum umarım yanılmam. Dlc olacak iki üç büyük dlc ile kapatacaklar bence Vic 2'de olduğu gibi.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
(03-06-2021, 14:25)Zebercet : Dlc olacak iki üç büyük dlc ile kapatacaklar bence Vic 2'de olduğu gibi.

Neden? Sağılacak inek kesilmez ki. Tutarsa Vic3, Eu4'teki kadar olmasa da bol bol ek paket gelir bence.

Hatta Eu4'e geldiği kadar bile gelebilir.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.