Xbox 0x80190193 indirme sorunu
Age of mythology : Retold indirmeye çalışırken böyle bir hata alıyorum. Sadece bu oyunda oluyor neden oluyor anlamadım önceden böyle bir şey olmamıştı.Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Screenshot_1.png?ex=66f7d36e&is=66f681ee...271a8bcfb&
€20
Ara
Microsoft store'u aç. indirmeler sekmesine tıkla. Üst sağ köşede tümünü güncelle veya güncellemeleri al yazan bir buton göreceksin. Güncellemelerin tamamını indirmeye ve yüklemeye başlayacak. Bitince, restart atıp, tekrar dene. Eğer olmazsa, c++ güncellemesi gerekebilir.
[+] 1 üye Pashalunda nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(3 saat önce)Pashalunda : Microsoft store'u aç. indirmeler sekmesine tıkla. Üst sağ köşede tümünü güncelle veya güncellemeleri al yazan bir buton göreceksin. Güncellemelerin tamamını indirmeye ve yüklemeye başlayacak. Bitince, restart atıp, tekrar dene. Eğer olmazsa, c++ güncellemesi gerekebilir.
olmuyor maalesef denedim.Şimdi repair versionunu indireceğim w11 in.en sonki güncellemeden sonra böyle oldu.Yine düzelmezse ne yapayım?
€20
Ara
[*]Windows Güncellemelerini Kontrol Et:
  • Başlat > Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Güncelleme bölümüne gidin ve Güncellemeleri Kontrol Et'e tıklayın.
[*]Microsoft Store Uygulamalarını Güncelle:
  • Microsoft Store uygulamasını açın, Daha Fazla (...) > İndirilenler ve güncellemeler kısmına gidin ve Güncellemeleri al seçeneğini seçin.
[*]Xbox Uygulamasını Onar/Sıfırla:
  • Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamalar ve özellikler kısmına gidin, Xbox uygulamasını bulun, Gelişmiş seçenekler'e tıklayın ve Onar veya Sıfırla seçeneğini seçin.
[*]Windows Uygulamalarını Yeniden Kaydet:
  • Windows PowerShell'i yönetici olarak açın ve şu komutları çalıştırın
  • Set-ExecutionPolicy Unrestricted

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
    • Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Güvenlik Duvarını/Antivirüsü Geçici Olarak Devre Dışı Bırak:
    • Bunları devre dışı bırakmanın yüklemeye yardımcı olup olmadığını kontrol edin.
  • Yerleşik Yönetici Hesabını Etkinleştir:
    • Komut İstemi'ni yönetici olarak açın ve şu komutu çalıştırın:
    • net user administrator /active:yes
    • Yeniden başlatın ve yönetici hesabına giriş yapın.
Ara
Sorunu hallettim.Üniversitenin internetiyle alakalıymış :/
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.