Yama Notları: EU4 - 1.15.0 Yaması
Kayıtlı oyunlar yanmamış, desteklenmeyen saveleri aç işareti var altta ona tıklarsan gözükür @bypr010
Ara
1.14 versiyonundaki kayıtlı oyunu açtıktan sonra kaydedip oyundan tamamen çıkın ve  yeniden girin düzeliyor.
Ara
Güzel rehber
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
1.15.1 Yama Notları
  • Custom ülke kurmayla idea bonuslarından birden fazla elde edilebilmesi bugu giderildi.
  • Save üzerinde ülke kurma sonucu meydana gelen keşif-prestij pencereleri çıkması bugu giderildi.
  • İspanyolcadaki eksik çeviriler düzetildi.
  • Bütün göçebeler artık orta asya ve sibiryayı haritada görebiliyor.
  • Almancadaki eksik çeviriler düzeltildi.
  • Yapayzekanın bölgenin işgalinin ona devredilmesinden sonra başkasına devretme bugu giderildi.
  • Vassalizasyon esnasında ülkenizin alacağı AE artık barış ekranında doğru bir şekilde gösteriliyor.
  • Savaş açarken görünen düşmanın müttefikleri kısmındaki uyumsuzluklar giderildi.
  • Imperial Liberation CB artık birinin HRE üyesini ilhak etmesi sonucu gelmiyor. (Unlawful territory alıp reddetmesi gerekiyor ülkenin)
  • Kadın general üretebilmeyi sağlayan yeni ideanın ikonu ve metinleri düzeltildi.
Yayınlandı mı bu?
Ara
Evet.
evet 29 mb
  • Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g

Ara
Şu yapayzekanın ona transfer edilen toprağı başkasına transfer etmesi multiplayerda çok canımı sıkmıştı, toprağı Fez'e transfer ediyorum ona vermek için Fez tutup Tunus'a veriyor toprağı. :D
Güncellememi geldi
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
Evet.
Ben de görsel bug zannetmiştim CN'min iki kere faydalanmasından traditionundan
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.