Yardım
Eu4 oyunumda 3 farklı sürümde oyunu silip yükledim ama hala değişmedi bota attığım teklifler cevapsız kalıyor hiçbir cevap gelmiyor kabul etmek için o ülkeye giriyorum spy 100 olmuş ama claim atmıyor bu yapayzeka neden çalışmıyor sorun bende mi
Ara
Şaşırdım bu duruma ben hiç karşılaşmamıştım,sormak zorundayım yanlış anlamayın steamden orjinal olarak mı oynuyorsunuz?Ben eski sürümlerinden beri oynarım böyle bir durumla karşılaşmadım belki bu durumla karşılaşan veya bir bilgisi olan arkadaşlarımız olabilir
Ara
Spy nasıl atıyor diye sormak lazım tabi. Ama genel olarak bozuk bi sürümle oyunyorsun gibi duruyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Konsol komutlarından yapayzekayı kapatmış olabilirsin, "ai" kodunu dene yeniden açmak için.
(18-04-2019, 14:07)Duman : Konsol komutlarından yapayzekayı kapatmış olabilirsin, "ai" kodunu dene yeniden açmak için.

Çok teşekkür ederim adamsın bi arkadaşım bana konsola ai yazarsan fpsin artar demişti ben de işe yarıyor diye hep yapıyordum.
Ara
Hahahaah. Valla çok güldüm ya. Benim de aklıma gelmişti de kendi yazdığın bi komuttan dolayı olsa farkedersin diye yazmadım. Arkadaşına saygılar.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.