Yardım!!
Gençler arkadaşlarla iddiaya girdik ben Almanya karşımdakiler ise İngiltere Amerika ve Fransa 3v1 bizimkiler baya kendilerine güveniyorlar bunları nasıl yenebilirim?
Ara
sende kendine ittifak oluştur ?
ittifak oluşturmadan zor yenersin

ama şunu asla unutma : ÇANAKKALEDE BİZİM SİLAHIMIZ YOKTU... DÜŞMANDA HERŞEY VARDI... AMA SAVAŞI KAZANDIK.
LC9IeA.png

Ara
Sovyetler'e savaş açma (focusunu kullanma) ve faşist ülkeleri etrafına toplamaya bak. Uçak ve gemi açısından üçünün toplamından üstün olursan baya uğraştırırsın onları.
Ara
Fighter ve Cas bas özellikle hava üstünlüğünü elinde tutman laızm.

Medium Tank Tümenleri şart onu da 40'a göre baya ileri teknoloji yapabilen kişiler var ama ben bilmiyorum.

Belçika ve Hollanda'yı al oradan sar. Amerikaya çıkabileceğini sanmıyorum aynı şey İngiltere için de kısmen geçerli. O yüzden Sovyetleri tokatlayıp kaynak ve fabrika avantajını al. Öyle olursa zaten karşısının kazanma şansı olduğunu düşünmüyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.