Yazılım: Adobe Photoshop
#1
Photoshop.png

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop, geliştiriciliğini Adobe'nin yaptığı grafik editör programı.
Adobe Photoshop'a dair sorularınız, paylaşımlarınız ve diğer iletileriniz için bu konuyu kullanabilirsiniz.
Cevapla
#2
Güzel konu olmuş aynı şekilde illustrator için de faydalı olur.
Ara
Cevapla
#3
Son yaşanan fiyat güncellemesi ile birlikte Fotoğraf planı aylık 29,25₺'dan 53,12₺'ye yükseldi. Yıl sonuna kadar fiyatta bir azalma olmazsa tekrardan Affinity Photo'ya geçmeyi düşünüyorum.

2wmsz2.png
v5jjo8.gif
Ara
Cevapla
#4
Magic wand ile seçtiğimiz şeyin hangi layerda olduğunu görmenin kolay bir yolu var mı?
Ara
Cevapla
#5
Aktif layerda seçmiş oluyorsun her zaman. Hangi layerın aktif olduğunu görmenin bildiğim farklı bir yolu yok.
Cevapla
#6
Layer kenarlarını görünür kılmak durumuna göre işleri kolaylaştırabilir. Tekrardan Affinity Photo'nun üstün olduğu bir konu maalesef.

z2rk7eRh.png
v5jjo8.gif
Ara
Cevapla
#7
Hangi layerı seçtiğimi görmekten kastım sağ altta layer listesinden görmekti, yoksa seçimde sorun yaşamıyorum. Wand ile seçtiğim yeri silmek isterken, farklı layer seçili olduğu için layer listesinden seçtiğim layera tıklamam gerekiyor. Bu normalde çok sorun olmayabilir ama 30-40 layerlı projede sorun olabiliyor. Belki sağ alttan layerı seçmeden de silebilmenin bir yolu vardır.

@Snyk @Duman
Ara
Cevapla
#8
Seçim butonunda sağ tıkladığında tıkladığın yerde unsuru bulunan layerlar görünüyor, oradan istediğin layerı anlayıp ona geçip öyle silmeye geçebilirsin.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.