Forum Destek Kullanımı
1
Forum içerisinde herhangi bir yönetici işlemine dair tüm itirazlar ve şikayetler Forum Destek bölümünde yapılır.
2
Forum Destek bölümünde konu açmak yerine, ilgili moderasyonun yapıldığı konuda yapılan itirazlar, itirazda bulunan üye Forum Destek'e yönlendirilerek kaldırılır.
3
Bir üyenin Forum Destek'te konu açarak yapılan bir işleme itiraz etmesi için öncesinde işlemi yapan yöneticiyle irtibata geçip bir sonuç alamamış veya aldığı cevabı yeterli bulmamış olması gerekir.
4
Açılan konular yapısına göre İtiraz veya Şikayet ön ekine sahip olmakla birlikte, bu konularda hangi konudaki hangi işleme neden itiraz edildiği açık bir dille anlatılmalıdır.
5
Yapılan itirazlarda anlatılan hususlarda veya alıntılanan iletilerde, itirazla ilgilenen yöneticileri yanıltmaya yönelik içerikler bulunması durumunda üye cezai yaptırımla karşılaşabilir.
6
Forum Destek bölümünde üyeler sadece kendi itiraz/şikayet konularını görebilirler, sonuca ulaşan konular çözüldü olarak işaretlenir.Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.