Strategyturk Forumları
Forum Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Ana Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ana-forumlar)
+--- Forum: Strategyturk (https://forum.strategyturk.com/forum-strategyturk)
+--- Konu Başlığı: Forum Sohbet (/konu-forum-sohbet)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Forum Sohbet - Duman - 30-12-2016

2.6 Cladius'ta belirtilmek üzere forumda bir değişiklik yapıldı, esasen şimdilik 5 maddelik değişiklik var ancak bunlardan bir tanesi diğerlerine nazaran çok daha gözönünde olan, ancak yine de farkedilme olasılığının bir nebze düşük olduğunu düşündüğüm bir şey. Eğer Cladius için değişiklik konusu açılmadan önce bu değişikliği farkeden olursa 2 Imperium vereceğim.

Not: Değişikliklerin etkili olması için forumu ctrl f5 ile kaynağından yenilemeniz gerektiğini unutmayın.

Forum Sohbet - PashaZade - 30-12-2016

Neden Tema'da renkler yok ? Sadece Edisyonlar kalmış sanırsam.

Bilmiyorum bu mu değil mi ama Pembe renginin tekrar gelmesini isterim @Duman :P

O bölümle ilgili değişiklik Caligula konusunda olması lazım. Uygun arkaplanlarla birlikte daha çok renk/edisyon eklenecek ileri bir vakit. Ancak şimdilik öncelikli değil.

Forum Sohbet - GaulTurk - 30-12-2016

Web Sitesini Ziyaret Et butonu var mıydı?

Vardı.

Forum Sohbet - Royal Guard - 31-12-2016

Çevrimiçi rekoru ve o panelin üstündeki küçük kutucukları yeni farkettim.Vardır eskidende büyük ihtimal.

Forum Sohbet - Lothebork - 31-12-2016

Telefonda hala son iletilere bakamıyorum.

Forum Sohbet - PashaZade - 31-12-2016

Şu son iletilere baktığımız yerin adı Güncel miydi ? @Duman , eğer öyleyse ve ben bunu yenilik olarak görüyorsam utanmalıyım :/

Forum Sohbet - GaulTurk - 31-12-2016

Yalnız yukarıdaki sekmeler son 2-3 saat içinde değişmiş orada "Facebook Sayfalarımız" butonu vardı.

Forum Sohbet - Royal Guard - 31-12-2016

Bugünkü iletilere tıkladım.Çıkan bütün konuların başına ok işareti gelmiş.Dün bunları görmediğime eminim.

RE: Forum Sohbet - Duman - 31-12-2016

Lothebork'un bahsettiği sorunu gidermek için yukarıdaki menüyü kısaltıp düşük çözünürlüklerde tekrar görünür hale getirdim, telefonda artık o kısım görünüyor dolayısıyla son iletilere & bugünkü iletilere bakılabiliyor.

Forumun ikon setini güncellendi, bu güncelleme sonrasında eskiden resim kullanılan bir çok yerden resimleri kaldırıp hem daha modern hem de forumun farklı renkleriyle daha uyumlu olacak ikonlar koydum.

Eskiden o ok ikonunun yerinde jump.png oluyordu, tıklandığında konuya son girilişten bu yana okunmamış ilk iletiye yönlendiriyor kullanıcıyı. Bayağı kullanışlı. Sadece belli bir süre içerisinde yeni ileti almış konularda bulunuyor olması lazım.

Farkedene Imperium ödülü dediğim değişiklik bunlardan biri değil.

Forum Sohbet - PashaZade - 31-12-2016

Ne zamandan beri ST'nin Sembolü Shogunun icinde :P O degil de güzelmis baya bir zaman kullanacagım sanırsam.

Forum Sohbet - Führer - 31-12-2016

Üst kısımdaki GÜNCEL bölümünde, "Beğenilen Konular" da listelenebilir. Herkes böylelikle beğenilen konulara daha hızlı ulaşmış olur.

Forum Sohbet - Duman - 06-01-2017

Avatar Kütüphanesinde hangi strateji oyunundan avatarlar görmek istersiniz?

Forum Sohbet - Lothebork - 06-01-2017

HOI4 Ülke Liderleri
HOI3 Ülke Bayrakları
VIC2 Teknoloji Resimleri (Freud gibi)
Avrupalı hükümdarların avatarları

Forum Sohbet - zencefil - 06-01-2017

Foruma upgrade gelmiş galiba. Mobil için ise güzel bir ayar çekilebilinir.

Forum Sohbet - Lothebork - 06-01-2017

Duman güncel konular kısmını düzenliyor güzel olmuş, konu etiketleri falan gelmiş liste uzamış.

RE: Forum Sohbet - Duman - 09-01-2017

Görsel

2.6 Claudius

Forum Sohbet - Lothebork - 09-01-2017

Yeni ne gelecek?

Forum Sohbet - Duman - 10-01-2017

Görsel ipuçları barındırıyor 2.6'nın 'ana içeriği' ile alakalı.