Strategyturk Forumları
Dota 2 - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Diğer Strateji Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-diger-strateji-forumlari)
+--- Forum: MOBA & Autobattler (https://forum.strategyturk.com/forum-moba-autobattler)
+---- Forum: Dota 2 (https://forum.strategyturk.com/forum-dota-2)
+---- Konu Başlığı: Dota 2 (/konu-dota-2)

Sayfalar: 1 2

Dota 2 - unonimus - 12-03-2016

Mort çöp.

Dota 2 - Macit - 23-04-2016

Steam Muriturca oynama süresi 1258 saat.

Ekleyin beni.Mükemmel bir haras makinesi ve supporttum kendime göre.Uzun süredir Rank oynamıyorum biraz pas yemiş olabilirim.Şuan Shadow Demon isimli hero ile bir galibiyet serim var.(Galiba 6 ard arda galibiyet oldu)İsteyene SD nasıl oyanır yardım edebilirim.Mid,Offline,Safeline,Tetikleyici,Destek,Taşıyıcı bla bla nasıl oynamak isterseniz.

Dota 2 - unonimus - 23-04-2016

Ben de bu aralar support olarak Gondar oynuyorum. Shadow Demon support veya mid olarak iyi olabilir ama fazla oynayan yok bu sıralar.

Dota 2 - Kamran - 23-04-2016

Oynamaya degermi oyun daha once hic moba oynamadim baslamalimiyim yada hangi oyundan baslaya bilirim ?

Dota 2 - brk007 - 23-04-2016

Gayet güzel bir oyun. Lol'e göre biraz daha karmaşık gelebilir. Ama Dota'yı kavrarsan Lol çocuk oyuncağı gibi. 1110 saatten sonra bıraktım oyunu. (1111'de bırakacaktım ama üşendim.) Tek sıkıntı Community biraz kaba. Özellikle bazı Ruslar (çok iyi oynayan Ruslar da var ama çoğu sinir bozan tipten.) oyundan aldığın zevki düşürebilir.

RE: Dota 2 - Macit - 24-04-2016

(23-04-2016, 17:41)brk007 : Gayet güzel bir oyun. Lol'e göre biraz daha karmaşık gelebilir. Ama Dota'yı kavrarsan Lol çocuk oyuncağı gibi. 1110 saatten sonra bıraktım oyunu. (1111'de bırakacaktım ama üşendim.) Tek sıkıntı Community biraz kaba. Özellikle bazı Ruslar (çok iyi oynayan Ruslar da var ama çoğu sinir bozan tipten.) oyundan aldığın zevki düşürebilir.

Aynen oyunda bi türkler bir de ruslar böyle.(Hepsi değil tabiki)Oyunu Rusyaya yakın oynamamak gerek.

Alıntı:Ben de bu aralar support olarak Gondar oynuyorum. Shadow Demon support veya mid olarak iyi olabilir ama fazla oynayan yok bu sıralar.

Haklısın galiba en az oynanan karamanlar arasında ve çoğu yeteneklerini bile bilmiyor.Bu yüzden bu benim için iyi birşey.TF lerde eğer scepter sahibiyse Shadow Demon çok etkili olabilir.Ama şu an metaya bakarsak en iyi support Omniknight

Dota 2 - SatanistKesenKedi - 24-04-2016

Ben hala 3-4 sene önceki Gondarın buildiyle oynuyorum ve hala işe yarar eğer açıp oynasam :P.

Dota 2 - unonimus - 24-04-2016

Gondar'ın DPS build'i hâlen işe yarıyor (Battle Fury rush'layanları saymıyorum), evet; ama support oynamak daha çok işe yarıyor xD . Ama haritayı okumak şart.

Dota 2 - Leon - 24-07-2016

Geçen Battle Cup gireyim dedim.Fransız takım geldi bonjour , merci ve pardon dan başka kelime bilmediğimi öğrendim.Yarı finale geldik karşımıza biraz ''Noob'' pick diyebileceğimiz pickler gelince elendik.

RE: Dota 2 - Duman - 13-08-2016

RE: DotA 2 - Snyk - 13-08-2016

#MKB4HARAMBE

DotA 2 - unonimus - 13-08-2016

O zaman Monkey King'in aslında Phantom Lancer olduğu iddiası geçersiz oluyor.

DotA 2 - Fire - 13-08-2016

Geliyor gönlümün efendisi

RE: DotA 2 - Leon - 13-08-2016

Her yerden bir Çinli takım çıktı bu nasıl TI ? Na'vi Secret gibi takım kapışmalarını bekliyordum.Agressif (8.5 k mmrı var.) gibi sadece tek bir hero oynayanların , ez pick atıp oyun kazanmanın ne anlamı var bu güzel turnuvada ? Turnuva başlamadan önce OG şampiyon olsun istiyordum.Çinli bir takım olmasına rağmen diğer Çinli takımlara benzemeden bir takım oyunu oynayarak finale kadar kalmayı başaran Wings ,diğer yandan EG ise üst üse 2. şampiyonluk peşinde.DC lowera düştüğünden beri bir hata bile yapmayı bıraktı.Değişik bir turnuva senesi , şampiyon büyük ihtimalle Wings olur.

Dota 2 - PCOyun - 25-05-2020

The International 10 Battle Pass'ı çıktı. Battle Pass ile birlikte üç yeni arcana ve iki yeni hero personası geldi.