Strategyturk Forumları
[MP] DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Şampiyon: Aytaç - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Total War Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-total-war-forumlari)
+--- Forum: Total War: Rome II (https://forum.strategyturk.com/forum-total-war-rome-ii)
+---- Forum: Rome II: Multiplayer (https://forum.strategyturk.com/forum-rome-ii-multiplayer)
+---- Konu Başlığı: [MP] DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Şampiyon: Aytaç (/konu-mp-dlc-odullu-total-war-rome-ii-turnuvasi-sampiyon-aytac)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

RE: DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Aytaç - 01-03-2017

Tepeyi @Merco ya kaptırarak büyük bi hata yaptım. savaşa giren askerlerim çoktan yorulmuşlardı bile. Ama atlı vs atlı savaşında haince oyunlar yaparak üstün geldim ve oyunun kilidi atlılar oldu. Çok zevkli ni maçtı. Hocamı da tebrik ediyorum. :)R0XGrG.jpg

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Merco - 01-03-2017

Aytaç ı tebrik ediyorum. Atlıları kullanamadım. Kullanabilseydim oyun bendeydi. Savaş boyunca yaptığım tek iyi hamle tepeyi kapmaktı :D

RE: DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 02-03-2017

p0RP3m.jpg

Güzel bir maçtı @GaulTurk. Biraz tepe kavgası yaptık ama sonra ben açığa çekilince meydan savaşına döndü.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - GaulTurk - 02-03-2017

Valla bence kavga değildi kovalamaca oldu. Denize kadar çekildiğini görünce benim askerler hayattan soğudu ve kılıçlarını birbirlerine sokmaya başladılar Steammocking

4. turu açıklayacağım yakında.

RE: DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - GaulTurk - 02-03-2017

4. tur maçları çekildi arkadaşlar. Kuralları en baştan okuyup maçınızı 2 gün içerisinde yani Mart ayının 4'ü Cumartesi'ye kadar yapmış olmalısınız.

Yapılması gereken 1 maç var:

@Heliaca vs @Royal Guard

Bu maç Atina'da, sonbahar-gece-sisli yapılmak zorundadır.

Ayrıca ilk iletiye editleyeceğim maçları.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 03-03-2017

@Royal Guard akşamları müsaitim bu akşam yada yarın akşam yapabiliriz.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - GaulTurk - 05-03-2017

@Royal Guard ve @Heliaca

sadece sizin maçınız var turnuvanın ilerlemesi için. Verilen süre dün doldu.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Royal Guard - 06-03-2017

Heliaca ile steam den birbirimizi ekledik ama aynı anda online olamıyoruz.Ben akşam 5-6 gibi girip 8-9 gibi çıkıyorum.Aynı anda online olabildiğimiz bir zaman yapabiliriz.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 06-03-2017

Yarın atarız o zaman akşam steamde offline olsam bile yaz. Atalım maçı da ilerlesin :D

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 07-03-2017

4Pkpr4.jpg

Sonunda denk gelip atabildik maçımızı. Güzel ve zevkli bir maçtı eline sağlık Royal'in.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Royal Guard - 07-03-2017

Yine saldırı yaptım yine kaybettim.Dediğim gibi sabırlı olup karşı tarafın sabrının tükenmesini beklemek bu oyunun tek stratejisi :D
Bide arkanda deniz varsa değme keyfine ;D
Bu arada @Heliaca yıda tebrik etmeden geçmeyelim :D

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 07-03-2017

:D Eyvallah ya mapler sıkıntılı olduğu için yoksa benim de istediğim birşey değil

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - GaulTurk - 07-03-2017

İki tarafın da deniz Doğu'sunda ve Batı'sında kalıyor. Haritalarda adaletsizlik söz konusu değil, CA düşünmeden yapmamıştır herhalde. Sonuçta 1v1 maçlar atılacak bu haritalarda. Denizi arkaya almak stratejik bir avantaj değil bu arada :D

Tebrikler @Heliaca yine sabrını konuşturmuşsun :D

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - GaulTurk - 07-03-2017

Yarı final maçını (alt braket finali) açıklayacağım kısa zamanda, beklemede kalın.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 08-03-2017

Aynen sabır önemli muharebelerde :D

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - GaulTurk - 09-03-2017

YARI FİNAL

oj9249.png

-@Merco
-@Aytaç
-@Heliaca

Bu aşamaya kadar gelebilmiş herkesi şimdiden tebrik ediyorum. Kuralları en baştan okuyup maçınızı 2 gün içerisinde yani Mart ayının 11'i Cumartesi'ye kadar yapmış olmalısınız.

Yapılması gereken 1 maç var:

@Heliaca vs @Merco

Bu maç Ariminum'da, kış-gece-yağmurlu yapılmak zorundadır. Bu maç için replay paylaşımı gerekmektedir.

Ayrıca ilk iletiye editleyeceğim maçları.

Hocamızla Yarı Final - Heliaca - 09-03-2017

https://drive.google.com/open?id=0B_L8l5W7xpO4VmRkTGJ4aDVpQkk

Hocayla yarı final maçımız.
P0BkW7.jpg

Hocanın eline sağlık ilk başta atlı vssini kaybettim. Ancak sonra sakladığım atlılarım biraz iş yaptı. Tabi pikeları ilk kez kullandım ve gözümü kara çıkarmadılar sağolsunlar.

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Merco - 09-03-2017

Güzel savaştı tebrik ederim. Biraz aceleci davrandım :D trakya asillerinin sıfır adam öldürmesinden de belli olmuştur. :D

DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Heliaca - 09-03-2017

Hocam onlar Allah katına gitti bence direk :D

RE: DLC Ödüllü Total War ROME II Turnuvası - Royal Guard - 09-03-2017

@Heliaca yine sabırla bekleyerek rakibi üzerine çektin sanırım :D
Merco benim favorimdi bu maçta aslında ama Heliaca açık ara galip gelmiş.Sadece 665 kayıp baya iyi.  :up: