Strategyturk Forumları
Kulüp: Strategyturk Retro Kulübü - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Ana Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ana-forumlar)
+--- Forum: Strategyturk (https://forum.strategyturk.com/forum-strategyturk)
+---- Forum: Forum Kulüpleri (https://forum.strategyturk.com/forum-forum-kulupleri)
+---- Konu Başlığı: Kulüp: Strategyturk Retro Kulübü (/konu-kulup-strategyturk-retro-kulubu)

Sayfalar: 1 2 3

Strategyturk Retro Oyunlar Kulübü - Sezar - 02-10-2018

Retro oyunlara cok bir merakim yok ama bu kulubun actigi her konuyu ilgiyle okumakta ve begenerek takip etmekteyim. @napolyon94 cok kaliteli konular aciyorsun, tesekkurler.

Strategyturk Retro Oyunlar Kulübü - napolyon94 - 02-10-2018

Teşekkürler @Sezar, bakarsın birkaç konu sonra Retro Oyuncu olmuşsun :)

Bu arada 3.Roket konusunu açtım sevgili üyeler, zaten bildirim gitmiştir, bugün sohbet konusunu da açacağım. Konu olarak da ufak bir 1993 RolePlay'i düşünüyorum :)

Strategyturk Retro Oyunlar Kulübü - Defterdar - 02-10-2018

(02-10-2018, 06:14)napolyon94 : Teşekkürler @Sezar, bakarsın birkaç konu sonra Retro Oyuncu olmuşsun :)

Bu arada 3.Roket konusunu açtım sevgili üyeler, zaten bildirim gitmiştir, bugün sohbet konusunu da açacağım. Konu olarak da ufak bir 1993 RolePlay'i düşünüyorum :)

1994 yapımı The Elder Scrolls:Arena gelsin!

Bu arada çok yorum yazmıyorum lakin yazdıklarını merakla okuyorum,eline sağlık.

Strategyturk Retro Kulübü - napolyon94 - 12-02-2019

Beyler pek sessiz ve küçük kaldık. Ne önerirsiniz?
2000'li yılların oyunlarını ilgi alanımıza dahil etsek sizce konu hareketlenir mi?

Strategyturk Retro Kulübü - altnkurt - 12-02-2019

Güzel olur, half life'tan girilebilir. Gerçi ilk oyun 98di yanılmıyorsam.

Strategyturk Retro Kulübü - napolyon94 - 12-02-2019

(12-02-2019, 01:34)altnkurt : Güzel olur, half life'tan girilebilir. Gerçi ilk oyun 98di yanılmıyorsam.

Bak Half-Life güzel fikir, ilk HF ve onun 2 ek paketini oynamak üzerine bir etkinlik yapabiliriz.

Strategyturk Retro Kulübü - Faramir - 12-02-2019

Vampire: The Masquerade - Redemption ve Vampire: The Masquerade - Bloodlines'ta olabilir güzel seriler ve zamanın çığır açan oyunları gerçi değerleri çok geç fark edilmiştir orası ayrı ama bugün hala unofficial patchler yapılıyor oyuna.

Strategyturk Retro Kulübü - Defterdar - 12-02-2019

(12-02-2019, 01:25)napolyon94 : 2000'li yılların oyunlarını ilgi alanımıza dahil etsek sizce konu hareketlenir mi?

Hareketlenir.Kesinlikle hareketlenir.
Oblivion ve Morrowind üzerine de bir şeyler yapabiliriz...

Strategyturk Retro Kulübü - Attila the Hun - 17-02-2019

Kulübe ben de katılmak isterim. Ayrıca baştan söyleyeyim çok aktif olamayabilirim.

Kulübün adı "retro" olduğu için en geç 2000 yılında çıkan oyunların kulüp etkinliklerinde kullanılmasını tavsiye ediyorum. Çünkü 2000 yılından sonra çıkan çoğu oyun hâlâ rahatça oynanabilen oyunlar bence. Sadece oyun odaklı olmaktan ziyade kulüpte SNES ve Genesis; N64, SEGA Saturn ve PS1; PS2, XBOX, Gamecube ve Dreamcast gibi büyük firmaların konsollarının rekabeti hakkında sohbet edilebilir. "Sizce beşinci konsol jenerasyonunun en iyi konsolu hangisiydi, neden?" mesela. Şu an Switch, PS4 ve XBOX One sevenler arasında tartışmalar oluyor da neden retro konsollar hakkında olmasın?

Strategyturk Retro Kulübü - Rzenma - 18-02-2019

Katılıyorum, bilgisayarda oynadığım ilk oyun olan 1990 yapımı prince of persia oyunu için konu açmayı düşünüyorum

Strategyturk Retro Kulübü - napolyon94 - 19-02-2019

@Rzenma kendi gayreti ile güzel bir ROKET konusuna imza attı. Ellerine sağlık, pek güzel ve ilgi çekici duruyor. Bende bu hafta bir tartışma konusu açacağım "Genesis vs SNES" diye :)

https://forum.strategyturk.com/konu-konu-dizisi-roket-4-prince-of-persia-1989

Strategyturk Retro Kulübü - napolyon94 - 21-02-2019

Beyler bu akşam tartisma/sohbet konusunu yayinlayacagim "genesis ve snes" uzerine.

Bunun disinda forum kurallari geregince bir yardimci bulmam gerekiyor. Gonullu olan varsa bir adim one ciksin :))

Strategyturk Retro Kulübü - Akhilleus - 21-02-2019

Katılmak istiyorum.

Strategyturk Retro Kulübü - Attila the Hun - 21-02-2019

(21-02-2019, 10:55)napolyon94 : Beyler bu akşam tartisma/sohbet konusunu yayinlayacagim "genesis ve snes" uzerine.

Bunun disinda forum kurallari geregince bir yardimci bulmam gerekiyor. Gonullu olan varsa bir adim one ciksin :))

Konuyu sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada yardımcın olmayı çok isterdim @napolyon94, ancak okul nedeniyle sadece akşamları aktifim ve böyle güzel ve iyi bir potansiyele sahip bir kulübün benim inaktifliğim yüzünden zarar görmesini istemem.

Strategyturk Retro Kulübü - napolyon94 - 28-02-2019

Akhilleus'u listeye ekledim, ayrıca Yolgezer'i de başkan yardımcısı yazdım :)

Strategyturk Retro Kulübü - Defterdar - 12-09-2019

Neden yazı gelmiyor :(
Ben mi yazsam... :think: Yazabilir miyim acaba?

Strategyturk Retro Kulübü - DamageExpert - 12-09-2019

90'ları özleyen biri olarak beni de klübe ekleyebilirsiniz.

Strategyturk Retro Kulübü - Leon - 13-09-2019

Katılabilirim.

Strategyturk Retro Kulübü - napolyon94 - 13-09-2019

@DamageExpert ve @Leon kulube hosgeldiniz.
@Filsuk tamamen tembellikten :D forum oyunu var aklimda 1992 de geçen. Herkesin bir butcesinin oldugu ve sanal bir oyun dukkanindan alisveris yapmasi gerektigi :)

Strategyturk Retro Kulübü - Yasin Ahmet - 11-06-2020

Hâla devam ediyor mu? Katılır mıyım bilmiyorum ama;
images?q=tbn%3AANd9GcRB_eVCaBCT_V7l_HJOg...z&usqp=CAU
Bu elimde görmüş olduğunuz cibi cibi marka oyunu size takdim etmek istiyorum.