Strategyturk Forumları
League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Diğer Strateji Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-diger-strateji-forumlari)
+--- Forum: MOBA & Autobattler (https://forum.strategyturk.com/forum-moba-autobattler)
+---- Forum: League of Legends (https://forum.strategyturk.com/forum-league-of-legends)
+---- Konu Başlığı: League of Legends - Genel Sohbet: Nexus (/konu-sohbet-league-of-legends-genel-sohbet-nexus)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 18-11-2022

PBE'ye seçimli URF gelecekmiş, artık Birimiz Hepimiz İçin bile gelmiyor, sadece ARURF ve seçimli URF.

Ayrıca tam 00:00'da 2. seri Ebediler geldi.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - elefsar - 18-11-2022

Lol indirmenin zamanı gelmiş.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 27-11-2022

İblis, Darkin ve Hiçlik hikayeleri gibi oyundaki en detaylı ve üstüne düşünülmüş hikaye parçalarının ana yazarı Jared Rosen, Riot'tan ayrılmış.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Aeschyli - 29-11-2022

Prime kapsülü geldi.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Athule - 09-12-2022

Riot oyunları Xbox Game Pass'e geliyor. Hesaplarını bağlayanlar için özel ödüller var. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - reddga - 09-12-2022

Hesap bağlamak kazanılan ödülleri kalıcı yapmıyor doğru mu anladım? Game Pass'e sahip olduğumuz sürece ödüller geçerli oluyor sanırım.

LoR'da verilen temel set için Game Pass'i almayı düşünüyordum ama kalıcı olmayacaksa benim için anlamı yok.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Athule - 09-12-2022

(09-12-2022, 14:11)reddga : Hesap bağlamak kazanılan ödülleri kalıcı yapmıyor doğru mu anladım? Game Pass'e sahip olduğumuz sürece ödüller geçerli oluyor sanırım.

LoR'da verilen temel set için Game Pass'i almayı düşünüyordum ama kalıcı olmayacaksa benim için anlamı yok.

Kalıcı olan ödüller de var tek seferlik verilenler de. LoR için temel setindeki tüm kartlar Game Pass üyeliğin olduğu süreci geçerli. Prizmatik Sandık almak içinse bir kere bağlaman yeterli.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Athule - 13-12-2022

Riot Games oyunları Xbox uygulamasında çıkış yaptı.

ss.PNG

League of Legends How Long To Beat:

sss.PNG

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 14-12-2022

3 Ocağa kadar sana özel mağaza bulunuyor.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 29-12-2022

Yeni Prime Kapsülü geldi.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - elefsar - 31-12-2022

image.png

Uzun zaman girmeyip tekte birikenleri açınca 4 aylık xp takviyesi geldi.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 09-01-2023

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Aeschyli - 10-01-2023

State of the game 3:20 Script Sion.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 10-01-2023

Ahri tek kelimeyle muazzam görünüyor, yeni şampiyonlardan Darkin ilgimi çekti. Hem kadın, hem suikastçı hem de bu sene gelen yegane "yarı çıplak" karakter olması ilginç. Aurelion Sol de fena değil gibi görünüyor. Ahri anladığım kadarıyla bugün, Aurelion Sol ise iki hafta sonra PBE'ye gelecek.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 10-01-2023

Bu gerçekten yeni sezon sinematiği olamaz. Ne bir şey anlatıyor, ne bir olayı var tamamen bomboş bir slayt şovu gibi. Zerre anlam veremedim, gerçekten "Ufak İndie Şirketi" sözünü iliklerine kadar yaşıyorlar sanırım.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Onur34 - 10-01-2023

image.png

Oynamıyorum ama hak verdim.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Menars - 11-01-2023

Ahri oynamayı çok sevmediğim için gelen değişiklikler pek ilgimi çekmedi. Dereceli ile ilgili değişiklikler hoş gözüküyor. Yeni gelen reworkler ilginç duruyor fakat son zamanlarda yeni gelen şampiyonların kitlerini aşırı güçlü yapıyorlar. Umarım yeni gelecek şampiyonlar ve reworklerde şampiyonlara bu kadar güçlü kitler verilmez. Diğer türlü 10 ban bile yetmeyebilir. Son olarak yeni gelecek herolar için diversity teriminin kullanılması aşırı woke olmuş. Bir oyunda yapılacak diversitynin niye dünya ile alakası olması gerekiyor anlamıyorum. Sonuçta bu evrende yaşayan insanlar bile insan gibi değilken, fazla duyar kasmanın bir anlamı yok.

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 13-01-2023

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - Grindelwald - 13-01-2023

urf geldi

League of Legends - Genel Sohbet: Nexus - PCOyun - 13-01-2023

Çin Yeni Yılı Etkinliği başladı.