Strategyturk Forumları
Barış konferansı - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Hearts of Iron IV (https://forum.strategyturk.com/forum-hearts-of-iron-iv)
+--- Konu Başlığı: Barış konferansı (/konu-baris-konferansi)

Barış konferansı - Matrix4290 - 15-03-2019

Almanya ile dünya savaşına girmeden önce Irak ülkesini aldım ve bana barış konferansı sundular ve ben de bunun sonucunda tüm şehirleri aldım, fakat dünya savaşına girdikten sonra herhangi bir ülkeyi tamamen aldığımda (Arabistan, İran, Umman, Yemen vb.) teslim oldular fakat barış konferansı sunmadılar ve hala sahip olarak görünüyorlar ve ben buraya asker koyamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler.

Barış konferansı - Royal Guard - 15-03-2019

Dünya savaşı başladıktan sonra bir ulkeye savaş açtığında o ülke senin rakibin olan faction a katılır. Bu sebeple sen onun topraklarını sadece işgal edersin,kaynaklarını falan kullanabilirsin ama devlet senin olmaz. 
Yani mesela nasıl Fransayı ele geçirdiğin zaman oraya asker indiremiyorsan aynı sebepten ötürü Arabistana da indiremiyorsun.

Barış konferansı - Matrix4290 - 21-03-2019

(15-03-2019, 19:20)Royal Guard : Dünya savaşı başladıktan sonra bir ulkeye savaş açtığında o ülke senin rakibin olan faction a katılır. Bu sebeple sen onun topraklarını sadece işgal edersin,kaynaklarını falan kullanabilirsin ama devlet senin olmaz. 
Yani mesela nasıl Fransayı ele geçirdiğin zaman oraya asker indiremiyorsan aynı sebepten ötürü Arabistana da indiremiyorsun.
Karşı factionun tamamen yok olması mı gerekli?

Barış konferansı - gLo1NN - 21-03-2019

karşının komple teslim olup dünyada herhangi bir savaşın olmaması lazım yani evet

Barış konferansı - Royal Guard - 21-03-2019

(21-03-2019, 20:21)Matrix4290 :
(15-03-2019, 19:20)Royal Guard : Dünya savaşı başladıktan sonra bir ulkeye savaş açtığında o ülke senin rakibin olan faction a katılır. Bu sebeple sen onun topraklarını sadece işgal edersin,kaynaklarını falan kullanabilirsin ama devlet senin olmaz. 

Hayır. Major ülkeleri yenmelisin.
Müttefikler Ingiltere ve ABD düştüğünde teslim olurlar, komintern Rusya teslim olduğunda teslim olur, axis ise Almanya ve Italyanın teslim olmasıyla teslim olur.

Barış konferansı - Matrix4290 - 22-03-2019

(21-03-2019, 20:42)Royal Guard :
(21-03-2019, 20:21)Matrix4290 :

Hayır. Major ülkeleri yenmelisin.
Müttefikler Ingiltere ve ABD düştüğünde teslim olurlar, komintern Rusya teslim olduğunda teslim olur, axis ise Almanya ve Italyanın teslim olmasıyla teslim olur.

Teşekkür ederim.