Strategyturk Forumları
MMO: Star Wars: The Old Republic - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+---- Forum: Oyun Kütüphanesi (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-kutuphanesi)
+---- Konu Başlığı: MMO: Star Wars: The Old Republic (/konu-mmo-star-wars-the-old-republic)

Sayfalar: 1 2 3

Star Wars: The Old Republic - Duman - 06-01-2016

Star Wars: The Old Republic Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri
2864273c5bd1de316fc27ff2b39eecfa.png
Bu konuda Star Wars : The Old Republic ile ilgili mesajlar bulunur.

RE: Star War : The Old Republic - Fire - 06-01-2016

Sithler ölsün jedilardan selam

RE: Star War : The Old Republic - Duman - 06-01-2016

Bu oyunu ilk çıktığında oynamıştım, o zamanlar paralıydı. Sith Warrior karakterim vardı Norton nickiyle, Legacy olayları falan yeni ekleniyordu diye hatırlıyorum kendimce bir aile ağacı vs. yapmıştım hesaptaki diğer karakterle. Sonra geri döneyim oyuna dediğimde ise karakterimi hiç oynayamadığımı farkettim, (normalde MMORPG'leri bırakıp geri döndükten sonra kolaylıkla karaktere ısınırım ama bu sefer sanki karakteri ilk defa oynuyormuş hissi vermişti SWTOR).

Şimdi birkaç gaza getirici SWTOR videosundan ve bu son zamanlarda yaşanan Star Wars çılgınlığıyla SWTOR'a geri dönüş yapmayı planlıyorum. Oyun free ancak oyun içi bazı şeyler premium hesap isteyebiliyor. Jedi bir hatun açıp sonradan dark side'a geçme gibi fikirler var aklımda (olabiliyor mu onu da bilmiyorum gerçi). Eğer meraklısı varsa birlikte aynı serverda oynarız.

RE: Star War : The Old Republic - ferevon - 06-01-2016

Hatun acican he? Wow daki siberseks olaylari bunda da var mi acaba xd

RE: Star War : The Old Republic - unonimus - 06-01-2016

"Yine karı char açmış." diyen var mı burada :P ?

Gerçi burası Paticik mi yahu :P ?

Bu arada, başlık hatalı yazılmış.

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 06-01-2016

@ferevon

Legacy sistemiyle aile ağacı yapılabiliyor bu oyunda ve eğer sistem üzerinde çok değişiklik yapmadılarsa misal veriyorum karakterinizin babası sağlam bir Sith Lorduysa Jedi bile olsanız birkaç Sith hareketi yapabiliyorsunuz. Aklımdaki senaryo şu kadın Jedi ile oynayacağım sonra dark side'a geçip cinsiyeti belli etmeyen bir kostüm giymeye başlayacağım Darth Revan gibi. Darth Revan'ın da SWTOR'da görülmesine kadar erkek mi kadın mı olduğu / yüzü net olarak bilinmiyordu.

@unonimus

Düzelttim.

RE: Star Wars : The Old Republic - ferevon - 06-01-2016

İlginçmiş bir ara indirip bakayım o zaman.

Karakteri açtım bile, eğer oynarsan benim serverda aç diyeceğim de serverimin adını bilmiyorum. :D

Sitedeki bugünlük çalışmamı bitirdikten sonra yine gireceğim, birkaç görsel atarım. Grup görevlerinde çok komik oluyor Jedi Knight olarak herkes Light Side veren seçeneği seçerken ben Dark Side seçiyorum, sonrası 'Whoops'.

Serverımın adı 'The Progenitor', RP servermış.

Karakterlerim :

Darth Norton (ilk karakterim, devam etmeyi düşünmüyoru)

gZ8rg2.jpg

Vejar (kızı, şuanki karakterim)

lvjqGb.jpg

Mailimde bulduğum Imperial plot suit giyiyorum şimdilik. Bakalım ileri seviyelerde cinsiyeti belli etmeyen sith suiti bulabilecek miyim, malum MMORPG'lerde kadın karakterlerde level arttıkça karakterin giydiği şey küçülüyor.

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 12-01-2016

Jedi da pek sarmadı, yeni karakter açtım. Smuggler.  RP olarak 'force userların canı cehenneme galaksinin başına ne geldiyse onlar yüzünden geldi' teması işliyorum. Oyuna daha çok zaman ayırabilirsem force-user karşıtı bir guild açacağım.

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 14-01-2016

nLWapM.jpg

Yeni karakterimle tanışın, Vin'jo.  Kaptan Vin'jo'nun yüzünde cyborg eklentiler var ve alignment olarak Dark Side I'deyim ve öyle kalmayı planlıyorum. Yüzün kararması hoş durmuyor şuanki alignment'te sadece gözler turuncuya kaçıyor ki gayet hoş bence. Sith gibi görünen smuggler olmanın pek bir anlamı yok.

Kazara guild kurdum 4 Türk takılıyoruz, oynamak isteyen varsa iletişime geçebilir. Bu karakterden sonra Togruta bir tam Jedi açacağım. (light side olacak)

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 20-01-2016

BDObZD.jpg

Vin'jo ile 51 level oldum. Çok kolay level atlanıyor. Ancak hala misal veriyorum HPm 11 bin, 65 level (max) adam görüyorum HP'si 63 bin. Karakterin giydiği setler muazzam bir fark yaratıyor anladığım kadarıyla. Diğer MMORPGlerde de Set özellikle PVP lerde her şeyi belirler evet ancak hiçbir MMORPG de güzel bir set ile normalin 5 katı HP ye ulaşıldığına ben şahit olmamıştım.

Örneğin daha önce oynadığım bir online oyunda son seviye karakter itemsiz halde HP'si 22 bin civarı iken, full setle 29 bine çıkıyordu. Bu anlaşılabilir bir fark. Ancak 11 binden 63 bine çıkması bence normal değil.

RE: Star Wars : The Old Republic - cemal - 21-01-2016

25 gb indrene kadar kaç gün geçer :) neyse oyun değermi bari

RE: Star Wars : The Old Republic - Ragnvaldr - 21-01-2016

Duman'la yeni karakter açıp oynamaya başladık. Cidden çok zevkli, iyi yapmışlar.

RE: Star Wars : The Old Republic - cemal - 21-01-2016

Kurdum jedi tarafından hangi sınıfı seçeyim bende size katılacam

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 22-01-2016

Site üzerinde buna Yes diyin bu arada.

http://www.swtor.com/r/dKV5qF

@Ragnvaldr @brk007 @cemal

RE: Star Wars : The Old Republic - Ragnvaldr - 22-01-2016

@cemal

Steam id Xotael benim. Özel mesaj almayı kapatmışsın.

RE: Star Wars : The Old Republic - cemal - 22-01-2016

pB2DRL.jpg

Sonunda Jedı olduk evelallah

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 27-01-2016

Görsel

Karşınızda Vestus. Yepyeni Dark Lord of the Sith. Şuanda Dark III'teyim, Dark V'de beyaza dönüşeceğimi tahmin ediyorum, eğer dönüşmezsem muhtemelen karaktere REMOVE çekmem gerekecek. Chapter 1 tamamladım, şimdi oyunun tadını çıkaracağım bütün görevleri tamamlayacağım bulunduğum gezegenlerdeki. Bu karakterin ana karakterim olma ihtimali bir hayli yüksek, ismi de hoş duruyor : Darth Vestus

RE: Star Wars : The Old Republic - Duman - 07-02-2016

Görsel

Darth Vestus. Max levela ulaştım, ancak henüz alignment olarak Dark V değilim, dolayısıyla henüz istediğim görüntüyü elde edemedim. SOLO Flashpointler yapmak bayağı zevkli, Dark V olduktan sonra biriken Cartel Coinlerle birlikte karakterin görünümünde birkaç değişiklik yapmak istiyorum, belki daha dolgun bir vücut olabilir.