Strategyturk Forumları
Crusader Kings III: Beklentileriniz - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Crusader Kings III (https://forum.strategyturk.com/forum-crusader-kings-iii)
+--- Konu Başlığı: Crusader Kings III: Beklentileriniz (/konu-crusader-kings-iii-beklentileriniz)

Sayfalar: 1 2 3

Crusader Kings III: Beklentileriniz - elefsar - 20-10-2019

Karakterlere ek meslekler getirilirse ve bu alanda özelleştirmeler mevcut olursa daha gerçekçi olur bence.
Sövalyeden tutunda marangoza, demirciye kadar traitlere eksi ya da artıları olacak meslek grupları farklılıklar yaratır.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Semavi7 - 20-10-2019

Bence artık şu sınırlar kalksada ordular tw gibi hareket etse. Birde topraksız olarak oynayabilsek.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - arter - 20-10-2019

(20-10-2019, 16:32)Semavi7 : Bence artık şu sınırlar kalksada ordular tw gibi hareket etse. Birde topraksız olarak oynayabilsek.
topraksız nasıl oynamayı düşünüyosun ki? ayrıca total war gibi oyun hareket ederse total war dan pek farkı kalmaz bence.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - gokay0035 - 21-10-2019

türkçe dil desteği gelmesi

Crusader Kings III: Beklentileriniz - BigUnicorn - 21-10-2019

Aslında oyun içinde nadir olan küçük oyunlar (cidden nadir) iyi olabilir miydi?

Mesela bir event vardı ya karakterimiz ölümüne satranç oynarken bir hamlesini falan biz yapsak iyi fikir bence

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Tetsure - 21-10-2019

Glitterhoof

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Zeytin - 21-10-2019

İmparator tarzı bir facia bekliyorum

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Bambukavak - 21-10-2019

10-20 tane dlc.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Vakvakiyye - 22-10-2019

DLC destekli, grafiğe abanılmış, CK2 kadar özelliği olmayan boş beleş bir şey bekliyorum.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - BigUnicorn - 22-10-2019

(22-10-2019, 10:05)Vakvakiyye : DLC destekli, grafiğe abanılmış, CK2 kadar özelliği olmayan boş beleş bir şey bekliyorum.

Paradox'un böyle bir şeyi yapacağını sanmıyorum

Çünkü kendileri son Roma felaketinden sonra akıllandılar

Ama CK3 ilk çıktığında CK2 kadar dolu olmaz bu bilinen bir gerçek sonradan DLC ile genişletip yeni bir klasik yapmalarını bekliyorum

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Henri - 22-10-2019

(22-10-2019, 10:44)BigUnicorn :
(22-10-2019, 10:05)Vakvakiyye : DLC destekli, grafiğe abanılmış, CK2 kadar özelliği olmayan boş beleş bir şey bekliyorum.

Paradox'un böyle bir şeyi yapacağını sanmıyorum

Çünkü kendileri son Roma felaketinden sonra akıllandılar

Ama CK3 ilk çıktığında CK2 kadar dolu olmaz bu bilinen bir gerçek sonradan DLC ile genişletip yeni bir klasik yapmalarını bekliyorum

Bence de başta dolu olmayacak, yavaş yavaş DLCler ile dolacak. Ancak, CK2 kadar iyi bir oyun olacağını sanmıyorum. Paradox bana o güveni vermiyor. Bir noktada batıracaklarmış, sırf farklı bir şeyler ortaya koymak adına insanı oyundan soğutacak şeyler yapacaklarmış gibi geliyor.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Zeytin - 22-10-2019

Paradox artık bir oyun firması değil ideoloji peşinde koşan bir reklam ajansı. Oyunlarının ne kadar sattığı da önemli değil misyonunu yerine getirebilmiş mi bu önemli. Aksi takdirde maaşları ödeyemeyen hatta iflas etmiş bir firmaydı. Roma ile ilgili yıllardır yazdım ve antisemitist damgası yedim fakat yazdıklarımın hepsi doğruydu. Daha fazla ayrıntıya giremeyeceğim. Yani onlar bu vizyonu bir hata olarak görmüyorlar yeni çizgileri bu.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - ReistiLs - 22-10-2019

(22-10-2019, 12:58)Zeytin : Paradox artık bir oyun firması değil ideoloji peşinde koşan bir reklam ajansı. Oyunlarının ne kadar sattığı da önemli değil misyonunu yerine getirebilmiş mi bu önemli. Aksi takdirde maaşları ödeyemeyen hatta iflas etmiş bir firmaydı. Roma ile ilgili yıllardır yazdım ve antisemitist damgası yedim fakat yazdıklarımın hepsi doğruydu. Daha fazla ayrıntıya giremeyeceğim. Yani onlar bu vizyonu bir hata olarak görmüyorlar yeni çizgileri bu.

Büyük resim görüldü.

Beyler paradox DLC politikası ile CK2 oyununu 3 yıllık bir plan olmaktan 7.5 yıllık bir klasik yaptı paradox oyun şirketi CK3'ü yapan kişi değil dağıtım ve pazarlama şirketi DLC ile kazandıkları paradan ise gayet memnunlar bu yüzden daha para göz davranmazlar.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - lierozip - 22-10-2019

ordu dizilimine ve savaşlara daha fazla müdahale etmeyi isterim.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - unonimus - 22-10-2019

Kusura bakmayın da grafiğe abanmak zorundasınız.

(22-10-2019, 15:32)unonimus :

Zaten adamların CK3 çıkarmada en büyük sebeplerden biri grafik motoru

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Vakvakiyye - 25-10-2019

(22-10-2019, 15:32)unonimus :

Mesele grafiğe abanmak değil. Grafiğe tabiki abansinlar ama daha hiçbir oyunlarında adam akıllı optimizasyon yok. HOİ4 ün saçma optimizasyonu geçiyorum İmperator bile sınıfta kaldı. 10 senelik PC nin kaldırabildiği EU4 ye bile WC yaparken PC si kasmayan kimseyi bulamazsın. Victoria 3 gibi bir efsane çıkması beklenirken CK2 gibi bir DLC Simülatörünü tekrar çıkarmanın mantığı nedir? Adamların tek derdi yeni oyun çıkarıp eski oyunda var olan şeyleri tekrar tekrar DLC ye vermek. Hoi4te HOİ3te var olan şeylerin bazıları çok sonra geldi. Üstüne üstlük DLC Simülatörü olan CK2 nin üzerine CK3te aynı simülasyona çıkarsa hiç beklentileri yükseltmeyin derim...

Crusader Kings III: Beklentileriniz - MichaelWitmann - 26-10-2019

Karakterlerin portre olmaktan çıkıp bir bedene sahip olmalarını istiyorum, ruh halleri, fiziki durumları (örneğin sakatlık) görülebilmeli.

Aileden gelen genler karaktere yansımalı.

Crusader Kings III: Beklentileriniz - Voidian - 26-10-2019

Total War'da bile tur beklerken dakikalar geçiyor. O kadar ülke gerçek zamanlı hesap yaparken kasabilmesi normal. EU4'ün de IR'un da optimizasyonu o kadar kötü değil. EU4'te WC oyununda 4 hızda oynamıyorsam pc neredeyse kasmıyor ki benim işlemcim de o kadar yeni de değil high-end de değil. Belki de eski pcleri yenileme zamanı gelmiştir. Şahsen donanımlar bu kadar hızlı gelişirken bir takım oyuncuların 10 yıl önce aldığı pcde oyun kasıyo diye söylenip oyunlardaki gelişimi yavaşlatmalarından rahatsız oluyorum.

@Vakvakiyye